051-38331497

پلتفرم سگمنتو؛ ابزار سئو و افزایش ترافیک سایت

سئو سایت

تولید محتوا

ترافیک سایت

افزایش فروش

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

ماموریتِ ما ایجاب می‌کند تلاش کنیم وب به جایِ بهتری تبدیل شود، بنابراین در مسیری حرکت می‌کنیم که همه افرادی که از محصولات ما استفاده می‌کنند پتانسیل‌های بیشتری برای خلق و نمایش بهترِ آثارشان داشته باشند.

+
کسب‌وکار
+
کاربر
+
ابزار تخصصی
+
شریک تجاری
+
گزارش ایجادشده
+
سایت آنالیزشده
+
آدرس تحت نظارت
+
میلیون کلمه کلیدی
+
پروژه تعریف‌شده
+
متخصص همکار

ابزار سئو

سئو بسیار هیجان‌انگیز است، گاهی یک صفحه وب‌سایت می‌تواند یک گردش اقتصادی لازم برای خرج چندین زندگی ایجاد کند و می‌خواهیم اصلی‌ترین بازیگر لحظاتِ ناب افزایش اقتصادِ ناشی از کسب رتبه بالا در گوگل باشیم.

تولید محتوا

قصه‌نویسی بازار بزرگ فعلی و بزرگ‌ترین بازار آینده است. همگان فقط با داستان‌ها و الهامی که از آن‌ها به دیگران داده می‌شود توانایی ابراز وجود خواهند داشت و این چشم‌انداز بزرگ ما بعنوان ابزار خوبی در تولید محتوا باشیم.

افزایش فروش

بازاریابی همه‌چیز است اما فروش گل سرسبد بازاریابی است و ما می‌خواهیم موتور فروش کسب و کارهای خرد باشیم. جایی که همه بتوانند اثری که خلق کرده‌اند را برای فروش معرفی کنند و البته به فروش هم برسانند. فروش زیاد

ابزارهای سئو

ابزارهای سئو در سگمنتو با قدرت تمام در دسترس هستند تا به بهترین تحلیل‌های ممکن از سایت‌تان دست پیدا کنید و کارهای زیادی را بصورت خودکار انجام دهید.

ابزارهای بازاریابی محتوا

نیاز رو به افزایش تولید محتوا و بلاگنیگ در سطح اینترنت بقدری سرعت گرفته که شما در صورت نداشتن بهره‌وری و عدم مدیریت به راحتی دچار هزینه‌های سرسام‌آور رقابت خواهید شد این همان دلیل اولیه ساختن ابزارهای تولید محتوای حرفه‌ای تولید و سئو محتوا در سگمنتو بود.

ابزارهای سئو تکنیکال

سئوی تکنیکال از مهم‌ترین موضوعات ترند امروز دنیای سئو بوده و برای تمام سئوکارها به اولویت اول تبدیل  شده است. بنابراین باید ابزارهایی برای پایش خودکار و نیمه‌خودکار وضعیت فنی سایت داشته باشید.

ابزار تحقیق کلمه کلیدی

آسانی در کار با این ابزار شمارا شگفت‌زده می‌کند، شرط نتیجه مطلوب در سئو ابتدا وابسته یک تحقیق کلمه کلیدی اصولی و صحیح است که برای آن نیازمند ابزاری خفن، مدرن و کاربری هستید.

ابزار رصد رتبه کلمات کلیدی

ابزار نظارت روی جایگاه سایت در نتایج جستجو و پیداکردن رتبه وب‌سایت در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مختلف بشما اعلام می‌کند چطور می‌تونید در رقابت سئو بمانید و چقدر نیاز به تقویت سایت برای کسبت رتبه بهتر دارید.

ابزار آنالیز سئو سایت

پیچیدگی ابزارهای خارجی را فراموش کنید، از الان می‌توانید به سادگی با ابزار حرفه‌ای سگمنتو سایت خودتان را آنالیز کنید و نتایج آن را بصورت فارسی و راهنمای اصولی رفع مشکل دریافت کنید تا وضعیت سایت را بهبود دهید.

ابزار آنالیز سئو داخل صفحه

گوگل چور به صفحات سایت شما نگاه می‌کند؟ چقدر یک صفحه به تنهایی دارای اعتبار و قدرت در کورس رقابت برای کسب رتبه است؟ این سوالی است که ابزار تخصصی سئو داخل صفحه پس از تحلیل و آنالیز بشما می‌گوید.

ابزار پیشنهاد جستجو گوگل (ساجست)

پیشنهادات جستجوی گوگل بهترین کلمات کلیدی در سئو سایت شما هستند و شما می‌توانید با یک کلیک به تمام پیشنهادات گوگل برای کلمات کلیدی وب‌سایت خودتان دست پیدا کنید، بهترین در وب فارسی.

ابزار کلمات کلیدی معنایی LSI

پیداکردن کلمات کلیدی مرتبط معنایی یا همان کلیدواژه‌های LSI می‌تواند در سئو داخل صفحه و سئو محتوا بهترین نتیجه را برای شما بسازد بنابراین تنها ابزار فارسی کلمات کلیدی LSI برای شما بسیار مفید و کارآمد است.

ابزار کپی‌رایتینگ عنوان مقاله

اگر نوشتن عنوان مقاله برای شما دشوار است پس از یک ابزار استفاده کنید که می‌تواند صدها ایده تولید عنوان برای شما داشته باشد و شما تنها با یک کلیک پیشنهادات زیادی برای عنوان مورد نظر دریافت کنید.

ابزار عنوان‌نویسی انبوه

اگر یک مدیر کمپین محتوایی هستید یا بعنوان استراتژیست محتوا در حال برنامه‌ریزی محتوایی یا کار با تیم و همکاران هستید می‌توانید از یک ابزار استفاده کنید که به شکل پویایی به انجام کارهای انبوها‌تان کمک می‌کند.

ابزار تحلیل و سئو محتوا

از همان نگاهی که گوگل محتوای شما را بررسی می‌کند خودتان دست‌به‌کار شوید و محتوا را به درستی و از تمام زوایا تحلیل کنید تا بتوانید بهترین محتوای ممکن را برای رقابت به صفحه اول گوگل بفرستید.

ابزار تایپک ترند؛ رصدگر موضوعات ترند

برای اولین بار در ایران و وب فارسی، شما ابزاری خواهید داشت که با آن می‌توانید آینده موضوعات ترند را در اختیار داشته باشید و جلوتر از دیگران حرکت کنید تا در صدر همه نتایج و موضوعات خبری روز باشید.

ابزار تحلیل سئو تکنیکال سایت

ابزارهایی که برای تحلیل سئو تکنیکال و عملکرد فنی سایت نیاز دارید را بصورت فارسی بکار بگیرید و گزارش‌های متناوب از مشکلات سایت دریافت کنید و همه موضوعات فنی و عملکرد اجرایی سایت را بررسی کنید.

ابزار لایت‌هاوس و Core Web Vital

برای اولین‌بار در وب فارسی لایت‌هاوس یا همان ابزار سرعت سنج گوگل را همراه با داده‌های مربوط به Core Web Vital با گزارش فارسی ارائه کرده‌ایم و شما می‌توانید از نگاه گوگل سایت‌تان را ببینید.

ابزار مدیریت فایل ربات robots.txt

اگر مطمئن نیستید که کدام بخش از سایت شما می‌تواند توسط گوگل خزش شود و باید ربات‌ها بکدام قسمت‌ها سر بزنند می‌توانید از ابزار مدیریت فایل ربات برای اطمینان حداکثری استفاده کنید.

ابزار صفحات یتیم سایت Orphan

اهمیت صفحات یتیم (بدون بک لینک از دیگر اجزای سایت) زمانی بیشتر می‌شود که شما فراموش کرده باشید مهم‌ترین صفحات‌تان را با بک‌لینک‌هایی از دیگر مقالات حمایت کرده باشید و معماری ضعیفی بسازید.

ابزار خودخواری Cannibalization

رصدکردن رقابت‌طلبی صفحات درون سایت نزد گوگل برای کسب رتبه در کلمات کلیدی مشترک با نام “خودخواری یا کنیبالیزیشن” موضوعی فلج‌کننده برای سئو سایت است که نیاز به رصد و رفع اشکالات آن دارید.

ابزار مدیریت لینک اسپم Disavow

بک‌لینک‌های سایت شما چه وضعیتی دارند؟ اگر اسپم هستند باید بصورت متناوب لیستی از آن‌ها را برای گوگل ارسال کنید و مدیریت آن‌ها را با ابزار مدیریت لینک دیس‌اوو سگمنتو انجام دهید.

ابزار مانیتورینگ سرعت وب‌سایت

بدون نیاز به وارسی دستی سرعت سایت، می‌توانید مهم‌ترین صفحات وب‌سایت‌تان در کورس رقابت را به ابزار تحلیل سرعت روزانه لایتفلو بسپارید و فقط اعلانیه‌های تغییرات را دریافت کنید.

ابزار مانیتورینگ آپتایم وب‌سایت

در سگمنتو شما می‌توانید ورک‌اسپیس‌های خودتان را به مانیتورینگ سگمنتو بسپارید تا وضعیت آپ‌تایم‌بودن سایت و در دسترس‌بودن آن برای گوگل و کاربران را رصد کرده و قدرت آنلاین‌ماندن سایت را بشما گزارش دهد.

ابزار ایندکس خودکار صفحات در گوگل

بدون نیاز به وارسی دستی سرعت سایت، می‌توانید مهم‌ترین صفحات وب‌سایت‌تان در کورس رقابت را به ابزار تحلیل سرعت روزانه لایتفلو بسپارید و فقط اعلانیه‌های تغییرات را دریافت کنید.