051-38331497

کسب رتبه در گوگل؛ آمدن به صفحه اول و کسب رنک #1

وب سایت مورد علاقه گوگل، وب سایت مورد استفاده بیشتر کاربران است. تجربه کاربری خوب، وضعیت طراحی واکنش‌گرا، عدم ایراد در کدنویسی و موارد فنی، نمره قابل قبول سئو تکنیکال و در کنار آن محتوای با کیفیت که توسط بک لینک های زنده و طبیعی تغذیه و تقویت شده اند همگی موارد لازم برای کسب رتبه در گوگل هستند.

می‌توانید کم‌هزینه شروع کنید، درست فعالیت کنید و نتایج پربازده بدست بیاورید اگر از پلتفرم سئو سگمنتو و ابزارهای آن استفاده کنید.

برای دست‌یابی به بزرگ‌ترین نتایج نیازی به سرمایه و تیم بزرگ ندارید فقط باید یاد بگیرید چطور از میان‌برهای بازاریابی گوگل استفاده کنید.

متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

پلتفرم سگمنتو؛ ابزار سئو و کسب رتبه در صفحه اول گوگل

دیر یا زود متوجه شده‌اید که حضور وب‌سایت یا فروشگاه شما در صفحه اول گوگل چقدر می‌تواند برای شما درآمد بسازد. طولانی‌شدن کسب نتیجه مناسب در گوگل، حفظ رتبه‌های کلمات کلیدی و حتی اطلاع‌داشتن از ایرادهای اولیه سئو، ممکن است هزینه‌های جبران‌ناپذیر زمانی و مالی ایجاد کند مگر اینکه از ابزاری استفاده کنید که دستیار کاملی برای شما باشد و هزینه‌های میلیونی شما را تا 90% کاهش دهد.

دستیار سئو هوشمند

از امروز بجای استفاده از صدها ابزار سئو که فقط در تحلیل داده‌ها بشما کمک می‌کنند می‌توانید از ابزاری که حکم یک دستیار هوشمند سئو را برای شما دارد استفاده کرده و بیزنس خودتان را با حضور در صفحه اول گوگل بسازید.

امکانات و اختیاراتی که در سگمنتو دارید

سئو قدرتمند و اصولی

استراتژی پایدار

تولید ترافیک

افزایش درآمد سایت

تجزیه و تحلیل صحیح

اتومیشن تسک‌ها

جاسوسی رقبای سئو

تولید محتوای ساده‌تر

Get Inside as a Guest, Ur Welcome

فیلم آموزش ایجاد حساب کاربری

فعال‌سازی حساب کاربری شما آسان و ساده است و ما جهت حفظ کیفیت سرویس‌دهی سگمنتو، از تایید هویت اطلاعات استفاده‌شده هنگام ایجاد حساب استفاده می‌کنیم بهمین دلیل سرویس با کیفیتی در اختیار خواهید داشت که شما را در انجام پروژه‌های سئو و کسب رتبه‌های بهتر و باکیفیت‌تر در گوگل یاری می‌کند.

پخش ویدیو

Get Your Account Right Now

حسابِ کاربری همیشه رایگان

باید یک ایمیل و یک شماره تلفن برای خودتان داشته باشید تا از آن برای تایید حساب کاربری استفاده کنید و سپس وب سایت خودتان را اضافه کنید، بعدها نیاز است که وب سایت خودتان را بعنوان دارایی (مثل سرچ کنسول – Property) اضافه کنید، بنابراین صحت اطلاعات و مالکیت وب سایت مهم است چون نیازمند تایید آن هم خواهید بود.

Take Care of Your Info, We Love U Too

ایمیل و شماره‌همراه فعال

از آنجایی که امنیت اطلاعات بسیار مهم است، مالکیت سایت، پروژه و حتی اطلاعات اولیه حساب و صورت‌های مالی و… ایجاب میکنند اطلاعات موثق برای ساخت حساب استفاده شود، پس از اطلاعاتی استفاده کنید که به آن دسترسی خصوصی دارید و در اختیار شماست. چرا که سرنوشت سایت شما هم در همان حساب کاربری میتواند تغییر کند.

No Fee, No Risk, No Payment, Just Join Us

اشتراکِ رایگان هنگام ثبت‌نام

ما مستقیما یک کد تخفیف 100درصدی روی حساب کاربری شما و اشتراکی که می‌خواهید بخرید اعمال می‌کنیم، بنابراین بدون پرداخت هیچ‌هزینه‌ای می‌توانید از امکانات تجاری به مدت 14 روز استفاده کنید. پس از آن در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید اشتراک مورد نظرتان را خریداری کنید و به استفاده از امکانات سگمنتو ادامه دهید.

Add Your Property Just Like GSC

افزودن پروژه به حساب کاربری

از همین ابتدا تلاش کرده‌ایم بهترین سیستم ممکن را در اختیار شما قرار دهیم، ما قرار است نه تنها کمک تان کنیم بتوانید به بهترین ابزارهای سئو دسترسی داشته باشید، بلکه قرار است ابزاری در اختیار شما قرار دهیم که کارهای سئو را آسان میکند و تمرکز بیشتری روی قابلیت های تجاری وب سایت برایتان ایجاد میکند.

Just Right On-Time SEO Tools You Need

ابزارهای سئو؛ همیشه رایگان

از همین ابتدا می‌توانید از نسخه حرفه‌ای سگمنتو بصورت کاملا رایگان تا 14 روز استفاده کنید. اگر دوست داشته باشید اشتراک تجاری‌تان را تمدید می‌کنید و غیر این صورت می‌توانید از امکانات رایگان بصورت همیشگی استفاده کنید.

Comprehensive Pack of Creative and Productive SEO Tools

امکانات خفن و کاربردی

بخش زیادی از امکانات سگمنتو بصورت رایگان در اختیار شماست اما اسمی که روی آن‌ها گذاشته‌ایم “خفن” است. چرا که ما ابزارهایی را برای شما توسعه داده‌ایم که تمام نیازهای‌تان را برطرف می‌کند. قرار نیست از ابزاری رایگان استفاده کنید که کاربردی ندارد بلکه قرار است نیازهایتان برطرف شود. این شما و این هم سگمنتو.

دسترسی به بهترین ابزار سئو وب فارسی

برای برنده‌شدن نیازمند ابزارهایی هستید که برنده‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند، کارهایی انجام دهید که برنده‌ها انجام می‌دهند و تلاشی داشته باشید که از خود آن‌ها هم بیشتر باشد، اینجاست که نقطه تغییر جایگاه شما و آن‌هاست. برای اینکه در سئو وب فارسی موفق شوید از ابتدا با یک حرکت خوب شروع کنید.

+
کسب‌وکار در حال استفاده از سگمنتو

ابزارهای حرفه‌ای فارسی

توسعه یک ابزار بومی از صفر تا صد بما امکان داده تا تماما بر اساس نیاز کاربران ایرانی ابزاری چابک بسازیم.

داده‌های ارزشمند و کاربردی

داده‌های ارزشمند در تحقیق کلمات کلیدی، تنظیم استراتژی و پایش رقبا می‌توانند برگ برنده شما باشند.

دستیار هوشمند سئو

از آنالیز سئو سایت گرفته تا کمک بشما در تولید محتوای حرفه‌ای همه در دستیار هوشمند سئو فراهم است.

برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری

دسترسی به داشبورد حرفه‌ای، پایش لحظه‌ای اطلاعات و آمار جایگاه و رتبه کلمات در برنامه کمک‌تان می‌کند.

——————

ابزار کسب رتبه در گوگل

ابتدا کارتان را با آنالیز سایت شروع کنید و اگر سایت ندارید برای پروژه‌های سئو می‌توانید از تحقیق کلمه کلیدی استفاده کنید تا به جستجوهای ترند بازار دست پیدا کنید. آمارهای سگمنتو بشما در شروع سئو سایت‌تان کمک‌تان می‌کنند.

ثبت نام در پنل کاربری

ایمیل و شماره تماس شما پس از تایید برای حفظ امنیت حساب کاربری و اطلاعات پروژه‌تان لازم است بنابراین از حسابِ فعال و قبال دسترس خودتان استفاده کنید.

شروع تحلیل آمارها

یک هزینه کوچک برای ثبت‌نام بپردازید و اگر بخواهید از تمام امکانات استفاه کنید می‌توانید تا 14 روز آزمایشی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

تعریف ورک‌اسپیس(پروژه)

در کمتر از 1 دقیقه حساب‌تان را تایید کنید و ورک‌اسپیس‌تان را بسازید تا نسبت به هر وب سایت (دارایی - Property) داشبورد اختصاصی داشته باشید.

شروع رشد ترافیک سایت

پیشنهاد ما اینست که سرچ کنسول سایت خودتان را به ابزار سگمنتو متصل کنید تا بتوانید به سادگی تحلیل کافی از امارهای سایت‌تان را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش‌های رایج در موردِ آمدن به صفحه اول گوگل با سئو سگمنتو

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

برای کسب رتبه در گوگل باید چکار کنیم؟

گوگل بعنوان یک موتور جستجو، نه تنها محبوب‌ترین موتور جستجوی دنیا و همینطور ایران است بلکه نزدیک به 2 هزار می‌لیارد دلار (2 تریلیون دلار) آمریکا بصورت سالانه برای کسب‌وکارهای مختلف توسط پلتفرم (های) بزرگش گردش اقتصادی تولید می‌‌کند. این حجم از بزرگی اقتصاد را هیچ شرکتی در دنیا ندارد و گوگل بزرگ‌ترین کسب‌وکار در دسترس ما برای تولید چنین اقتصادی در اینترنت است. ارزش بازار بزرگ گوگل بر هیچ کسی پوشیده نیست و بیشتر از 70 درصد این اقتصاد توسط در جستجوی گوگل ساخته می‌‌شود.

حضور در صفحه نتایج جستجو؛ چرا و چگونه؟

نتایج صفحه جستجوی گوگل تقریبا شامل هر چیزی می‌شود، از صفحه توئیتر و فیسوبک گرفته تا پیج اینستاگرام و پروفایل لینکدین، اما مهم‌ترین این نتایج قطعا وب‌سایت‌ها و ویدیوهای ما هستند. حضور وب‌سایت شما در صفحه نتایج جستجو Search Engine Result Page یا به اختصار SERP می‌تواند برای بیزنس‌تان انقلاب مالی ایجاد کند.

به فرایند بزرگ، گاهی زمان‌بر و پرهزینه و البته گاهی ساده، کوتاه و کم‌هزینه اما اصولی که باعث می‌شود یک وب‌سایت به صفحه نتایج جستجو راه پیدا کند، بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو Search Engine Optimization یا به اختصار SEO گفته می‌شود. سرنامه SEO که در ایران بجای اس-ای-او با لفظ سِئو شناخته می‌‌شود بجز وب‌سایت، بهینه‌سازی هر چیزی برای حضور در نتایج جستجو را پوشش می‌‌دهد ولی منظور از سئو بیشتر اوقات بهینه‌سازی وب‌سایت است.

حضور وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در صفحه نتایج جستجو یعنی حضور در صفحه‌ای که روزانه بیشتر از 5 میلیارد بار بازدید می‌‌شود و در آن جستجو صورت می‌‌گیرد. نیمی از کل کاربران اینترنت اولین صفحه‌ای که در ابتدای وب‌گردی روزانه‌شان با آن مواجه می‌‌شوند همین صفحه نتایج جستجو است.

حضور هر وب‌سایتی در صفحه نتایج جستجو یعنی دست‌یابی به بازدیدکننده، مخاطب، سرنخ Lead و همینطور مشتری. اگر دوست دارید کسب‌وکار شما در صفحه نتایج جستجو خدماتش را به کاربران و مشتریان هدفمندتان معرفی کند، باید وب‌سایت‌تان سئو شود. بنابراین اینجا قرار است نه تنها در آموزش سئو بشما کمک شود بلکه قرار است مسیر رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو برای بیزنس شما هم آسان‌تر شود.

بهینه سازی سایت برای گوگل؛ از کجا شروع کنیم؟

گوگل بعنوان بزرگترین موتور جستجو، اصلا دوست ندارد “وب‌سایت‌های کم‌کیفیت” و “فاقد اعتبار” را در صفحه نتایج جستجو نمایش دهد، بنابراین با دقت به واژه مهمی که بیان شد می‌توانیم درک کنیم چرا کیفیت وب‌سایت و اعتبار آن برای گوگل مهم است. گوگل به تجربه کاربرانش اهمیت زیادی می‌دهد.

گوگل دوست دارد تجربه جستجوی فوق‌العاده‌ای را برای کاربران فراهم کند، تنها راهی که گوگل می‌تواند همچنان برای کاربران محبوب و کاربردی باقی بماند اینست که فاکتورهای سختگیرانه‌ای را برای حضور در صفحه نتایج جستجو تنظیم کند و با الگوریتم‌های حساس و همیشه در حال آپدیت خودش وب‌سایت ‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و به آنها رتبه و رنک بدهد.

چالش کسب رتبه در گوگل زمانی سخت می‌شود که بدانیم گوگل بهیچ شکلی تکنیک‌های کسب رتبه را بیان نکرده و تنها اعلام کرده که “وب‌سایت باید به نیاز کاربران پاسخ بدهد”، بنابراین وقتی ما آمار درستی از رفتار کاربران با وب‌سایت خودمان داشته باشیم می‌توانیم به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنیم.

لیست “وب‌سایت‌های صفحه اول گوگل” همگی بصورت مشترک ویژگی‌هایی دارند که کم یا زیاد آن گاهی اوقات می‌تواند رنک و جایگاه سایت را تغییر دهد. کیفیت محتوا، رفع نیاز کاربر، پاسخدهی و همراستایی با جستجوی کاربر، سرعت و عملکرد اجرایی روان و بدون برفک، ارائه ارزش و همینطور مفیدبودن وب‌سایت می‌تواند باعث شود که کاربر پس از کلیک روی سایت در بین نتایج گوگل و ورود به وب‌سایت، آن را ترک نکند.
عدم ترک‌شدن وب‌سایت توسط کاربر، یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های مفیدبودن آن بین نتایج جستجو برای گوگل است و گوگل دوست دارد کاربران در همان سایت بمانند، برای رسیدن به جایگاه یک وب‌سایت که کاربران آن را ترک نمی‌کنند شما باید سعی کنید تقریبا از همه وب‌سایت‌های فعلی و نیمه پایین صفحه اول بهتر باشید تا در بالای صفحه نتایج قرار بگیرید.

وب‌سایت شما در صدر نتایج گوگل؛ کسب آسان جایگاه اول

کسب رنک 1 یا جایگاه اول گوگل، همیشه ثبات ندارد و معمولا در اختیار وب‌سایت‌هایی است که اعتماد، اعتبار و تخصص زیادی دارند. “برای کسب اعتماد گوگل باید اعتبار زیادی ایجاد کنید و برای افزایش اعتبار وب‌سایت تان، باید در زمینه کاری خودتان بهترین متخصص باشید.”
فعالیت متمرکز، تخصصی و همه جانبه فقط روی موضوع اصلی کسب‌وکار تان که به آن نیش مارکتینگ Niche Marketing هم گفته می‌شود کمک‌تان می‌کند گوگل شما را بعنوان متخصص فیلد و زمینه کاری خودتان در نظر می‌گیرد و این موضوع به رشد سایت و حضور بیشتر در نتایج بالای گوگل کمک می‌کند.

بنابراین شما باید مسیر خودتان را ابتدا با خلق ارزش شروع کنید، یکی از با ارزش‌ترین محصولات هر وب‌سایت و کسب‌وکاری برای مخاطبین و مشتریانش، “محتوای دست‌اول و تازه” است که چیزهای جدیدی به آنها یاد می‌دهد و مشکلات‌شان را برطرف می‌کند.

اگر می‌خواهید وب‌سایت شما ترافیک دریافت کند، شروع کنید به ساختن یک استراتژی هوشمندانه برای تولید محتوا و در فیلد کاری خودتان تمام پرسش‌های کاربران را گردآوری کنید و به آنها پاسخ دهید. یک مجله راه اندازی کنید که به چالش‌های کاربرانتان پاسخ داده است. این مسیر شروع سئو و موفقیت کسب‌وکار شما در گوگل است.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.