051-38331497

ابزار تحلیل سرعت سایت؛ گوگل لایت‌هاوس فارسی در دست شما

شما برای تجزیه و تحلیل سئو وب‌سایت و عملکرد آن به بهترین ابزار ممکن نیاز دارید چون توجه به عملکرد وب‌سایت و اجرای آن در دستگاه کاربران برای گوگل در رسته تجزیه و تحلیل تجربه کاربری User Experience قرار می‌گیرد و گوگل توجه ویژه‌ای به عملکرد وب‌سایت از نظر طراحی و تجربه کاربری دارد و شما به ابزار گوگل لایت‌هاوس Google Lighthouse نیاز دارید که می‌تواند سئو، تجربه کاربری، سرعت، کدنویسی و سئو تکنیکال را آنالیز کند.

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

توجه به مهم‌ترین فاکتورهای سئو در وب؛ معیارهای Core Web Vitals

تکنولوژی‌های مورد استفاده ابزار تحلیل سئو موجود در سگمنتو منطبق با آخرین نیازهای طراحان وب و همینطور متخصص‌های سئو تطبیق یافته و عمیقا تمام فاکتورهایی که گوگل از آن‌ها برای تجزیه و تحلیل سئو سایت استفاده می‌کند را درون خود پوشش داده است، کنار تمام این موارد، برای رفع تمام ایراداتی که ممکن است در گزارش آنالیز ابزار ما در اختیارتان قرار بگیرد راهنمای فارسی رفع اشکالات سئو هم ارائه شده است.

تحلیل فراگیر سئو و سرعت

می‌توانید از همین الان چه یک صفحه چه یک سایت را بصورت کامل از نگاه خود گوگل تحلیل کنید. از عنوان‌های سئو تا کدنویسی HTML همه را تحلیل کنید.

امکانات فوق‌العاده لایت‌هاوس

داده‌های User Experience

منطبق با سرچ کنسول

استفاده از API رسمی

داده‌های Core Web Vitals

تحلیل خودکار سرعت

گزارش بزبان فارسی

تحلیل همه‌جانبه

متریک‌های سرعت

Get Your Account Right Now

دسترسی به داده‌های اصلی گوگل

بخشی از داده‌های ابزار تحلیل سئو وب‌سایت سگمنتو از دل APIها و ابزارهای گوگل است بنابراین تمام داده‌هایی که در ابزار آنالیز سئو وب‌سایت بشما ارائه می‌شود تماما داده‌هایی هستند که گوگل از آن‌ها برای سنجش وضعیت وب‌سایت شما استفاده می‌کند و این موضوع از ارزشمندی‌های ابزار سگمنتو است.

Get Your Account Right Now

آنالیز با لایت‌هاوس و دسترسی‌های خود گوگل

موتور لایت‌هاوس که تنها ابزار گوگل (PSI) برای تحلیل سرعت وب‌سایت و عملکرد آن در دستگاه کاربران است در دل ابزار تحلیل سئو سگمنتو قرار گرفته است و ما از این ابزار که سالیان سال است در موتور مرورگر کروم برای جمع‌آوری تجربه کاربران ساخته شده استفاده کرده‌ایم تا تنها داده‌هایی را نمایش دهیم که گوگل آن‌ها را استفاده می‌کند.

Get Your Account Right Now

تحلیل سایت در موبایل و دسک‌تاپ

وضعیت لودینگ سایت در موبایل و دسکتاپ بشکل کامل تحلیل می‌شود و شما می‌توانید عملکرد سایت خودتان را در 2 دستگاه متفاوت بصورت همزمان مشاهده کنید تا مطمئن شوید سایت شما برای هر دو دسته از کاربران در دسترس است. به معنای واقعی کلمه شما اینبار مطمئن خواهید شد که گوگل و کاربرانی که گوگل بخاطر اعتماد به سایت شما از نتایج روانه سایت شما می‌کند چطور سایت را مشاهده می‌کنند.

Get Your Account Right Now

قدرت Page Speed Insight

بهترین و تنها ابزار رسمی گوگل که سال‌ها با اسم PageSpeed Insight معرفی شده و استفاده می‌شد هنوز هم فعالیت می‌کند اما جایگاه آن را لایت‌هاوس گرفته است. لایت‌هاوس و پیج اسپید اینسایت هیچ تفاوتی با هم ندارند جز در یک اسم. بنابراین ما اینجا از قدرت سیستم اصلی گوگل برای تحلیل سرعت سایت استفاده می‌کنیم تا گزارش جامعی ارائه کنیم.

قدرتمند‌ترین ابزار آنالیز سرعت سایت

تفاوتی در تحلیل صفحات ارائه‌شده به این ابزار وجود ندارد، از صفحه اصلی سایت یا فروشگاه اینترنتی شما گرفته تا صفحات برچسب و دسته‌بندی یا محتوا، می‌توانید همه را بشکل کاملا مستقیم و قدرتمند تحلیل کنید و ببینید وضعیت سرعت سایت شما در مهم‌ترین قسمت‌های آن چقدر است و سرعت رقبا ممکن است چقدر باشد. می‌توانید سرعت رقبا را هم پایش کنید.

+
المان برای تحلیل

تحلیل سئو تکنیکال

با ابزار تحلیل سئو وب‌سایت می‌توانید ساختار سئو، سئوی تکنیکال، کدنویسی و تگ‌های HMTL و همینطور تطبیق با روشِ درکِ ربات‌های موتور جستجو از صفحات وب‌سایت را آنالیز کنید.

Core Web Vitals

ابزار Light-House بصورت رسمی تنها ابزار وارسی یک‌سایت توسط ربات‌های گوگل است و دسترسی به داده‌های ارزشمند آن اکنون بصورت فارسی برای تحلیل کامل وب‌سایت در اختیار شماست.

تحلیل عملکرد و اجرا

سایتِ شما در مروگر کاربران چطور اجرا می‌شود و گوگل چه نگاهی به کدنویسی و Performance سایتِ شما دارد؟ این داده‌ها همراه با راهنمای فارسی در ابزار تحلیل سئو سگمنتو در اختیارتان است.

متریک‌های سرعت گوگل

گوگل برای اینکه مشخص کند لودینگ و روند بارگذاری هرکدام از قسمت‌های وب‌سایت شما چطور پیش می‌رود در این گزارش بما معیارها را ارائه می‌کند و ما در گزارش همه‌جانبه تمام امتیازات را نمایش خواهیم داد.

——————

تحلیل سرعت وب‌سایت

ابزار لایت‌هاوس کاملا برای شما مشخص می‌کند که سرعت وب‌سایت شما چقدر است و بر اساس آن می‌توانید از آمارهای وب‌سایت خودتان و عملکرد آن از لحاظ کیفی در دستگاه‌های مختلف مطلع شوید. سرعت سایت شما یکی از مهم‌ترین معیارهای ساخت تجربه کاربران وب‌سایت‌تان است و اهمیت فراوانی دارد. در حد میلیون دلار بر دهم ثانیه.

استفاده مستقیم از API گوگل

این ابزار بصورت مستقیم از API رسمی گوگل برای تحلیل سرعت صفحات وب‌سایت شما استفاده می‌کند و بهتان کمک می‌کند بتواند یک گزارش کامل از سرعت سایت خودتان داشته باشید.

داده‌های حقیقی User Experience

داده‌های مربوط به تجربه کاربران از مهم‌ترین جزئیات این گزارش هستند که همگی با استفاده از داده‌های گوگل و از طریق API رسمی در اختیار ما قرار گرفته و در این گزارش لیست می‌شوند.

منطبق بر تجربه کاربران مرورگر کروم

داده‌های گوگل کروم توسط خود شرکت گوگل جمع‌آوری شده و در ابزار سرچ کنسول هم در دسترس هستند و البته این داده‌ها در این گزارش‌های تحلیل سرعت لایت‌هاوس نیز حضور دارند.

ایده‌آل‌ترین ابزار تحلیل سرعت و سئو

اگر بدنبال بهترین ابزار آنالیز سرعت سایت هستید شک نکنید جایگزین جی‌تی‌متریک که مغایرت‌هایی با لایت‌هاوس دارد و جایگزین لایت‌هاوس انگلیسی یک لایت‌هاوس قدرتمند فارسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش‌های رایج در موردِ ابزار تحلیل سرعت سایت سگمنتو

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.