051-38331497

ابزار تحقیق کلمه کلیدی؛ کیورد ریسرچ حرفه‌ای

فقط یک دقیقه تا ساختن بهترین لیست کلمات کلیدی وب سایت خودتان فاصله دارید. با دسترسی به یکی از قدرتمندترین ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی در دنیا و البته بهترین در وب فارسی، میتوانید به لیستی از کلمات کلیدی دست پیدا کنید که نه تنها کاربردی هستند بلکه در طول 6 ماه میتوانند ترافیک وب سایت را چندبرابر افزایش دهند. برای دستری به این ابزار رایگان و قدرتمند همین الان ثبت نام کنید.

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

تولید بهترین لیست کلمات کلیدی دنیا ⭐

هر کسب و کاری نیازمند یک استراتژی سئو برای موفقیت در کسب رتبه گوگل است، و البته ترافیک هدفمند مهم‌ترین چالشی است که استراتژی سئو میخواهد حل کند. اگر میخواهید استراتژی تولید محتوای نیش، تاپیک‌کلاستر و مرتبط با نیاز کاربرانتان داشته باشید، میتوانید به لیستی از کلمات کلیدی در سگمنتو دست پیدا کنید که در هیچ ابزار دیگری در اختیار شما نخواهد بود. همین الان استفاده کنید و کلمات را ببینید، شگفت‌زده می‌شوید.

تحقیق کلمات کلیدی در اوج

در یک دقیقه لیستی از تحقیق کلمات کلیدی خواهید داشت که شما را به بهترین نتیجه ممکن در تحقیق کلمات کلیدی کسب‌وکارتان می‌رساند.

توانایی‌های شما با ابزار تحقیق کلمه کلیدی

سئو قدرتمند و اصولی

استراتژی پایدار

تولید ترافیک

افزایش درآمد سایت

تجزیه و تحلیل صحیح

اتومیشن کارها و آنالیز

جاسوسی رقبای سئو

تجزیه و تحلیل صحیح

Best Keyword Research Tool on Market

لیست کلمات کلیدی

برای دستیابی به لیستی از کلمات کلیدی میتوانید از هزاران ابزار تولیدکننده کلمات استفاده کنید. از روش‌های رایج و معمولی گرفته تا ابزارهای خود گوگل، اما مهم‌ترین مسئله اینست که کلمات کلیدی لیست ما باید به نیاز کاربران، مسئله رقابت و مفیدبودن برای کسب و کارمان پاسخ دهند. دستیابی به چنین لیستی از کلمات کلیدی فقط در ابزار تحقیق کلمه کلیدی سگمنتو ممکن ست.

Low Competition Keywords

میزان رقابت کلمات کلیدی

رقابت‌پذیری کلمات کلیدی در استراتژی سئو متخصص‌های سئو اجتناب‌ناپذیر است و برای کاهش هزینه‌ها، ریسک کسب نتیجه در سئو و کسب رتبه در گوگل، باید دنبال کلماتی باشید که رقابت‌پذیر باشند. رقابت‌پذیری یعنی کلماتی که رقابتِ آنها کم و پایین است و شما میتوانید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید.

Achievable Keywords

سختی کلمات کلیدی

ابزارهای زیادی در دنیا هستند که سختی کلمات کلیدی را ارائه میکنند اما سختی واقعی کلمات کلیدی قابل تشخیص نیست، چرا که فعالیت رقبای کنونی و آینده، رقابت آن را افزایش میدهد. همینطور سختی کلمات کلیدی فقط وابسته به چند معیار مطلق نیست، بنابراین باید کلماتی را بدست بیاورید که میتوانید از آنها در برنامه سئو استفاده کنید. این همان کلماتی هستند که در ابزار تحقیق کلمه کلیدی بدست می‌آیند. میتوانید با یک ثبت‌نام رایگان از این ابزار استفاده کنید.

Low Volume yet Traffic Builder Keywords

میزان رقابت کلمات کلیدی

تنها راه دستیابی به تعداد جستجوی یک کلمه کلیدی در گوگل اینست که برای آن کلمه کلیدی رتبه 1 گوگل را داشته باشید و به ایمپرشن آن در سرچ کنسول استناد کنید. اما کلمات کلیدی ارائه‌شده در سگمنتو، هم تعداد جستجوی بالایی دارد و هم اینکه رقابت آنها پایین است. شما میتوانید همین امروز از این کلمات کلیدی در استراتژی سئو سایت خودتان استفاده کنید.

Strong Content Strategy

استراتژی تولید محتوا

برای استراتژی بهتر و برتر در تولید محتوا باید ابزاری در اختیار داشته باشید که تازه‌ترین جستجوها و ترندهای جستجو را در اختیارتان قرار دهد، زمانی که بتوانید جدیدترین جستجوهای کاربران را از گوگل دریافت کنید، برای آنها محتوای هدفمند تولید کنید و این محتوا را برای کلمات کلیدی مهمی بهینه سازی کنید آن وقت یک استراتژی صحیح دارید که شما را به نتایج کلیدی می‌رساند. دقیقا نتایجی که با استفاده از سگمنتو برای شما اتفاق می‌افتد.

Pillar Content and Topic Cluster

تاپیک‌کلاستر و پیلار کانتنت

یکی از جذاب‌ترین مباحث امروز در استراتژی‌های تولید محتوا پرداختن به مباحث تاپیک کلاسترینگ و پیلار کانتنت است. موضوع پیلار کانتنت به بحث غنی‌شدن محتوا و افزایش سطح پاسخ‌گویی مقاله به نیاز کاربر میپردازد و تاپیک کلاستر با مفهوم خوشه‌سازی سعی در ارائه راه‌حل‌های تولید محتوای مرتبط با نیازهای کاربران دارد.

Easter Money Maker Keywords

کلمات ترافیک‌ساز و طلایی

یکی از مزیت‌های بزرگ ابزار تحقیق کلمه کلیدی ایرانی سگمنتو تکنولوژی جستجوی توزیع کلمات و غربال‌گری واژه‌های کلیدی است. با فیلترهایی که کلمات از آنها عبور می‌کنند تنها نتایجی در لیست واژه‌ها باقی می‌مانند که ما آنها را کلیدواژه طلایی می‌نامیم. این کلیدواژه‌ها در اوج ارتباط با حوزه کاری شما، بشترین ترافیک را در میان کم‌رقابت‌ترین واژه‌های هدفمند دارند، بنابراین ارزش تجاری زیادی هم دارند.

With Love For U

قدرتمند، یونیک و اختصاصیِ شما

هیچ ابزاری پیدا نمی‌کنید که تا این حد بتواند تحقیق کلیدواژه را برای شما آسان کند. از تحقیق کلمات مرتبط گرفته تا ساخت یک لیست مرتب و تنظیم‌شده از کلمات کلیدی، شما میتوانید به داده‌هایی دست پیدا کنید که برای اولین بار در وب فارسی وجود دارند. همین امروز، همین الان و البته رایگان.

Biggest Persian Keyword Database Coming Zood

و بزودی... دیتابیس بزرگ کلمات

توانایی‌های موتور قدرتمند ابزار تحقیق کلمه کلیدی سگمنتو در تحقیق و رصد صفحه نتایج جستجو، کلمات کلیدی دنباله‌دار و دنباله‌های جستجوهای کاربران بما امکان دستیابی به 6 هزار واژه را در از یک سرنخ میدهد. با ارائه لیستی از 1000 واژه میتوان به لیستی نزدیک به 6 میلیون کلمه کلیدی دست پیدا کرد. حال تصور کنید که روزانه ما نزدیک به 5 هزار لیست از کلمات کلیدی را برای کاربران تولید میکنیم. اگر چه این دیتابیس از کلمات کلیدی بسیار جذاب است و میتواند موفقیت دیگری برای ما در سگمنتو باشد با این حال ماژول ابر کلمات در حال توسعه است و بزودی عرضه خواهد شد.

استراتژی سئو + تولید محتوا و هدف‌گذاری در سئو

بی‌نهایت از داشتن ابزاری که از لحظه به لحظه کار با آن رضایت‌بخش است خوشحالیم، ابزاری که دوست داشتیم مدت‌ها پیش ساخته می‌شد تا بتوانیم در برنامه‌های سئو هدف‌گذاری اصولی داشته باشیم و بتوانیم برای افزایش ترافیک سایت و کسب لید با کیفیت از گوگل مطمئن گام برداریم. امروز این ابزار در اختیار شماست تا بتوانید بهترین برنامه‌ریزی ممکن را برای پیشرفت سایت و موفقیت در سئو داشته باشید.

+
کاربر ابزار تحقیق کلمه کلیدی؛ کیورد ریسرچ حرفه‌ای

بهترین کلیدواژه‌ها در دسترس شما

بهترین کلیدواژه‌ها قطعا کلماتی هستند که شما بتوانید از آنها برای تولید محتوا، هدف‌گذاری در سئو و همین‌طور استراتژی‌هایتان استفاده کنید. منبع چنین کلماتی ابزار تحقیق کلمه کلیدی سگمنتو است.

کلمات پول‌ساز، مرتبط و کم‌رقابت

تجارت سایت شما مهم است و هرچقدر وب سایت یا خرده‌فروشی آنلاین شما فروش بیشتری داشته باشد بهتر است. بنابراین باید روی کلماتی کار کنید که مرتبط هستند و برای کاهش هزینه‌هایتان کم رقابت هم باشند.

ساخت لیست در یک دقیقه

آماده هدف‌گذاری کارهایتان هستید؟ می‌خواهید یک لیست از کلمات کلیدی ایده‌آل داشته باشید که بتوانید همین الان کارهای سئو سایت‌تان را با آن شروع کنید؟ پس همین الان ثبت‌نام کنید.

افزایش ترافیک با استراتژی اصولی

محتوای قدرتمند، کلمات کلیدی کم‌رقابت، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، افزایش ترافیک سایت در 6 ماه و چندبرابری حضور کاربران هدفمند در وب‌سایت شما همه نتایجی هستند که با ابزار سگمنتو به آن‌ها دست پیدا می‌کنید.

——————

ساخت لیست کلمات کلیدی

تولید لیستی از کلمات کلیدی ناب، تازه و پرکاربرد گوگل که همه رقیبان شما به آن نیاز دارند ولی شما با یک کلیک میتوانیدبه آنها دسترسی داشته باشید.

این یک ادعا نیست

این تعهد ما در خلق بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی برای جامعه وب فارسی بوده که بتوانیم بهترین ابزارِ تولید لیست کلمات کلیدی سئوشده و استراتژی‌پذیر را بعنوانِ بهترین بسازیم.

کلمات مرتبط معنایی LSI

لیستی از کلمات توسعه پذیر، دارای ارتباط معنایی LSI و کاربردی بسازید و از آنها در استراتژی تولد محتوای پیلار و تاپیک کلاستر استفاده کنید.

این یک نمایش است

نمایش قدرت ابزار تحقیق کلمه کلیدی پلتفرم ما که میتواند لیستی بشما ارائه کند در عرض 6 ماه ترافیک وب سایت شما را 1000 درصد افزایش دهد. اعجاب‌انگیز و دست‌نیافتنی

اختصاصی، ترافیک‌ساز و کم‌رقابت

با کمک ابزار تحقیق کلمه کلیدی میتوانید به لیستی از کلمات ترافیک‌ساز و کم‌رقابت برسید که برای استراتژی سئو وب سایت شما فوق‌العاده هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش‌های رایج در موردِ ابزار تحقیق کلمه کلیدی؛ کیورد ریسرچ حرفه‌ای سگمنتو

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

کلمه کلیدی چیست؟

بگذارید با یک سوال ساده شروع کنیم. آخرین گفتگوی بیش از یک ساعت شما با یکی از دوستان یا اطرافیانتان در مورد چه چیزی بود؟ اگر بخواهید کلماتی را ارائه کنید که هویت مکالمه شما را مشخص کنند چه کلماتی ارائه میکنید؟ به این کلمات که هویت کلی یک موضوع یا آبجکت را در کوتاه‌ترین حالتِ ممکن بیان می‌کنند نقشی کلیدی داده می‌شود.

بیایید یک مثال ساده بزنیم:
(چشم‌بادامی، اوکیناوا، ایکیگای، چوب غذاخوری، سامورایی، برنج، جنگ‌جهانی، بمب اتم، شرق)
خب؟ شما یاد چه کشوری افتادید؟ بله اگر شما هم کشور …. در ذهنتان تداعی شد بخاطر اینست ما کلماتی تعیین‌کننده در تشخیص هویت آن کشور یا بهتر است بگوییم کلماتی کلیدی بشما ارائه کردیم. این ساده‌ترین تعریف در مورد کلمات کلیدی است.

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

وقتی کلمه کلیدی را تعریف کردیم، کارمان در توضیح تحقیق کلمه کلیدی ساده‌تر میشود. مردم در مورد ژاپن چه چیزی جستجو می‌کنند؟ اگر بتوانید جستجوهایی که مردم در اینترنت (مخصوصا گوگل) در مورد ژاپن انجام می‌دهند را گردآوری کنید، شما تحقیق کلمه کلیدی انجام داده‌اید. صبر کنید ببینیم، ما اینجا از کلمه ژاپن استفاده کردیم. منظورمان کشور ژاپن، پول ژاپن، زبان ژاپن یا چی بود؟

این همان چالشی است که کلمات کلیدی درست می‌کنند. پس ما یک کلمه کلیدی را باید از تمام زوایای جستجو مورد بررسی قرار دهیم و کلمات پیرامون آن‌ها را هم گردآوری کنیم. به این کار رسما تحقیق کلمه کلیدی می‌گویند و اگر بتوانید کلمات را در یک فایل یا فهرست اکسل‌مانندی گردآوری کنید عملا شما “لیست کلمات کلیدی” تهیه کرده‌اید که کاری حرفه‌ای است.

بیایید همچنان کارمان را با مثال پیش ببریم چون لذت داستان‌های ساده بیشتر از داستان‌های پر رمز و راز است، فرض کنید در یک بازی حضور دارید و نقش شما بیان کلماتی است که هویت آبجکت یا موضوع مدنظر را آشکار کند:

اگر آبجکت یا موضوع مورد نظر ما مثلا “ژاپن” باشد شما از کلماتی برای توصیف این آبجکت استفاده میکنید؟ اینجا یک مسئله بشما کمک میکند بتوانید کلماتی ارائه کنید، مثلا شما اهل آن کشور باشید، به آنجا مسافرت کرده باشید یا اینکه در مورد آن مطالعه کرده باشید، اما یک سوال سخت‌تر را چطور میخواهید پاسخ دهید. مثلا از شما در مورد “دوجورپای هادال” سوال شود! چکار می‌کنید؟ قطعا جستجو می‌کنید تا ببینید چیست.
جستجو کاری است که همه انجام می‌دهند!

هادال یک دوجورپای 14 سانتی‌متری که در عمق 10300 متری این کره خاکی زندگی می‌کند.

انواع کلمه کلیدی؛ آیا چند نوع کلمه کلیدی برای جستجو داریم؟

کلمات کلیدی مثل باب افعالِ زبان عربی می‌مانند. انواع مختلفی دارند و برای‌تان در طبقه‌بندی، گروه‌بندی و سیلوسازی کلمات کلیدی دردسر و مشکل درست می‌کنند. پس باید خود آن‌ها و منشاشان را خوب بشناسید. بیایید با آن‌ها آشنا شویم:

جستجوی اطلاعاتی

جستجوی اطلاعاتی دقیقا توصیف‌کننده هدف یا نیتِ پیداکردنِ اطلاعات از سوی کاربر هستند. زمانی که کاربر دنبال اطلاعات جستجو می‌کند نیت از جستجوی وی، جستجوی اطلاعاتی بوده و به دنبال پیداکردن اطلاعات بیشتر است. مثلا: انواع ماشین‌های جدید آلمانی

جستجوی انتقالی

جستجوی انتقالی یعنی کاربر جستجوکننده دنبال پیداکردن یک هدف مشخص است و واقعا می‌خواهد به جایِ مشخصی برسد. حتی ممکن است که مکان مورد نظر آنلاین باشد: مثلا وب‌سایتِ ماشین‌های بی-ام-دبلیو

جستجوی تجاری

اینجا کاربر در مرحله‌ای است که جستجوهایش آمیخته به اقتصاد و تجارت است. بله احتمالا پیرامون محصولِ خاصی جستجو می‌کند. مثلا بی-ام-دبلیو بهتر است یا تسلا

جستجوی تبدیلی

اینجا کاربر از یک بازدیدکننده صرف به یک مشتری (خریدار / پرداخت‌کننده) تبدیل می‌شود چون یک عمل انجام می‌دهد! بله جستجوی تبدیلی یعنی کاربر میخواهد یک “عمل” (یا اکشن Action) انجام دهد.

رسته کلمات کلیدی؛ کلمات کلیدی در چند رسته قرار می‌گیرند؟

رسته کلمات کلیدی می‌خواهد طبقه‌های آن‌ها را مشخص کند و در اصل، فقط یک درجه‌بندی برای آن‌هاست و تغییری در کاربرد آن‌ها تا اینجا ایجاد نمی‌کند و پیرامون تعدادِ واژه‌های آن‌ها (سیلابِ کلمات کلیدی) به توضیح می‌پردازد. بیایید با آن‌ها آشنا شویم:

کلمه کلیدی اصلی (راس) Head Keyword

کلمات کلیدی اصلی کلماتی هستند که موضوعات پیرامون آنهاست. مثل ژاپن یک کلمه کلیدی اصلی است. شما نمی‌توانید ژاپن را از یک جمله حذف کنید و همچنان معنی را حذف کنید. مثلا شما نمی‌توانید بگویید (من در برنامه سفرم حتما به “ژاپن” می‌روم.) شما اگر از این جمله کلمه کلیدی اصلی یعنی “ژاپن” را حذف کنید یک طوفان ایجاد کرده‌اید و جمله را کشته‌اید. البته این کلمه کلیدی اصلی است بنابراین باید به سراغ موضوعات پیرامون آن بروید.

کلمه کلیدی متوسط (دُم‌دار) Middle (Mid-Tail) Keyword

کلمه کلیدی متوسط وابسته به کلمات کلیدی اصلی هستند (گاهی اوقات نه) و کاربرد اصلی آن‌ها ساده‌ترشدنِ جستجوهای سریع است. وقتی کاربر می‌خواهد “جدیدترین شعرِ فلان شاعر” را (مثلا سایه) را دریافت کند از آن استفاده می‌کند. این کلمات معمولا ترندِ روز را مشخص می‌کنند. مثلا شعر جدید آ. ابتهاج یا مثلا “جنگ اکراین” (در تاریخِ نگارش این نوشته یعنی اسفندماهِ 00) می‌تواند فقط موضوع را مشخص کند و البته یک کلمه کلیدی متوسط است که نیازِ کاربر را تا حدی مشخص می‌کند.

کلمه کلیدی طولانی (دنبال‌دار – دُم‌دراز) Long (long-Tail)

کلمات کلیدی دنباله‌دار یا طولانی، یکی از جذاب‌ترین عبارت‌ها برای دیجیتال مارکترهاست. هر سئوکاری دنبال اینست که بلندترین کلمات کلیدی یک حوزه را پیدا کند چون می‌تواند بهترین بازاریابی را با آن‌ها انجام دهد. دلیل این موضوع هم ساده است، کلمات کلیدی دنباله‌دار عمقِ نیاز کاربر و نیت جستجویِ وی را مشخص می‌کنند. مثلا: دانلود نسخه رایگان کتاب قمارباز از فئودور داستایِفْسکی بصورت PDF

خب، این جستجو نشان میدهد که هر کاری کنیم چیزی جز کتاب قمارباز فئودور داستایِوْسکی را نمی‌خواهد. این همان شگفت‌انگیزی نهفته در کلمات کلیدی دنباله‌دار است. بیشتر از دو سوم جستجوی کاربران فقط جستجوی دنباله‌دار یا همان دُم‌دراز است و شما در استفاده از آن‌ها نباید درنگ کنید.

مدلِ کلمات کلیدی؛ زمانی که رسته کلمات تاثیرگذار می‌شوند

شاید فکرش را هم نمی‌کردید که کلمات کلیدی مدل‌های مختلف داشته باشند! می‌خواهیم تعریفی جدید بشما از کلمات کلیدی ارائه کنیم. بنابراین شاید برای شما تازه و جالب باشد اما باید بدانید ما برای کلمات کلیدی در کنار “رسته” دارای “هدفمندی” هم هستیم و به “هدفمندیِ جستجو” هم توجه می‌کنیم. این کلمات در تبلیغات گوگل کاربرد خودشان را نشان می‌دهند و بیشتر در گوگل ادز باید به آن‌ها توجه کنید.

کلمه کلیدی فراگیر Broad Match

کلمات کلیدی فراگیر (گسترده – عریض) کلماتی هستند که مثل کلمات کلیدی اصلی کاربردشان اینست که موضوع اصلی را مشخص کنند. وقتی شما در تحقیق کلمه کلیدی با ابزارهای گوگل با این عبارت روبرو شوید یعنی کلمه کلیدی شما برود مچ – فراگیر است و تمام کلماتی که در آنها به کار رفته باشد یا مرتبط با معنای آن باشد را برای شما گردآوری می‌کند. مثل ژاپن بعنوان کلمه کلیدی فراگیر و کلماتی مثل جنگِ جهانی، بمب اتم، هیروشیما، فرهنگِ ایکیگای، سونامی، چوب‌ غذاخوری، برنج سفید و…

کلمه کلیدی منطبق بر عبارت Phrase Match

کلمه کلیدی منطبق بر عبارت کاربردهای خودش را در تحقیق کلمه کلیدی، در تبلیغات گوگل و همینطور سئو و حتی لینک‌سازی تخصصی نشان می‌دهد. شما میخواهید یک کلمه کلیدی به ابزار تحقیق کلمه کلیدی ارائه دهید و در عوض کلماتی را دریافت کنید که منطبق بر عبارت شما باشند. مثلا شما کلمه‌ای مثل “ژاپن” ارائه می‌کنید و هر عبارتی که کلمه “ژاپن” را درون خود داشته باشد برای شما لیست می‌شود. مثل غذای ژاپن(ی)، فیلمِ ژاپنی، مساحت ژاپن و…

کلمه کلیدی کاملا منطبق Exact Match

کلمات ایگزکت-مچ یا کاملامنطبق دقیقا خودِ جستجوی کاربر هستند. وقتی بخواهید در گوگل تبلیغات کنید، می‌توانید اینطور در نظر بگیرید که هرگاه جستجوی کاربر کاملا منطبق با کلمه کلیدی شما باشد، تبلیغات گوگل برای کاربر نمایش داده شود. به این مثال دقت کنید: شما می‌خواهید در جستجوی کلمه‌ای مثل “چوب غذاخوری ژاپنی” تبلیغات‌تان در گوگل نمایش داده شود، بنابراین زمانی که کاربر برای “چوب غذاخوری، چوب ژاپنی، غذاخوری ژاپنی و حتی جوبِ غذاخوری ژاپنی (به اشتباه املایی دقت شود) هم جستجو کند تبلیغات شما نمایش داده نخواهد شد.

کلمات کلیدی هدف‌محور؛ زمانی که کلمات کلیدی اهداف را تعیین می‌کنند

هدف‌محوریِ کلمات کلیدی تعریفی جدید برای “گونه کلمات” است و این کلمات کلیدی دقیقا اهدافِ کاربر از جستجو را مشخص می‌کنند. به گروه‌بندی کلمات کلیدی که در ادامه توضیح داده شده‌اند اگر نگاه کنید تفاوت ظریف و زیبای آن‌ها را متوجه می‌شوید.

کلمات کلیدی برند

کلمات کلیدی برند کلماتی هستند که در آن‌ها یک کلمه کلیدی معرفه (همان واژه شناخته‌شده) وجود دارد. مثال: ماشینِ بنز – کامیون هوشمند بنز – کامیون مدل 2022 الکتریکی بنز یا پیراهنِ جدید فصل 2022 منچستر

کلمات کلیدی مارکت سگمنت

کلماتی وجود دارند که دقیقا نیازِ کاربر را مشخص می‌کنند و نشان می‌دهند که کاربر به دنبال کدام قسمت از بازار یا مارکت جستجو می‌کند. مثال: کفش ورزشی – لپ تاپ گیمینگ – سیستم رندر

کلمات کلیدی محصول‌محور

این کلمات دقیقا نشان می‌دهند که کاربر دنبال چه محصولی است و گروه محصولی در این کلمات مشخص است. مثال: خرید لپ تاپ جدید ایسوس – خرید لپ تاپ گیمینگ 2022 – خرید هدفون حرفه‌ای موزیک

کلمات کلیدی توصیف‌محور

این کلمات گاهی من‌درآوردی هم هستند. مثل جستجوهایی که اتفاقی در اینترنت دیده‌اید و خنده‌دار هستند. مثال: اسپری کشتن عنکبوت سیاه (شاید همچین عنکبوتی نباشد 🥴) – روش درست کردن غذایِ شمالی‌ها با برنج هندی 🧐

کلمات کلیدی رقیب‌محور

کاربران می‌خواهند به نتایج ایده‌آلِ خودشان دست پیدا کنند. پس جستجوهای آن‌ها معمولا مقایسه‌ای است. به این مثال دقت کنید: آیفون بخرم یا سامسونگ – مک بوک خوبه یا سرفس بوک – پوما بخرم یا پولو

کلمات کلیدی جغرافیامحور

این کلمات نشان دهنده جستجوی کاربر برای یک جغرافیا هستند. مثل رستوران‌های دارای تخفیفِ شمال شهر (شهر خودتان) – در این جستجو معمولا سایت‌های تخفیف گروهی مثل تخفیفان و نت‌برگ در نتایج حضور دارند که لیست رستوران‌های تخفیف‌دار شمال شهر را برایتان گردآوری کنند یا مثال دیگری برای این موضوع اینست: دفتر زانکو در مشهد کجاست.

کلمات کلیدی مرتبط معنایی – LSI

کلماتی که از نظر معنا و مفهوم و کاربرد به هم نزدیک هستند به این کلمات Laten Semantic Index گفته می‌شود و منظور از آن‌ها اینست که کلماتی در قالبِ یک محتوا کنار هم قرار می‌گیرند که نشان‌دهنده معنا و مفهوم اصلِ محتوا هستند حتی اگر کلمه کلیدی اصلی را از آن حذف کرد. به این عبارت دقت کنید: ریزش برگ‌ها، پاران، اندوه، نارنجی، زرد، خش‌خش برگ‌، چین و چروک، شعر، ترانه، عشق، رمان، داستان، سال، فصل…
بله احتمالا یاد زمستان افتادید، نه شوخی کردیم، یاد پاییز افتادید. اگر واقعا پاییز در ذهن شما تجسم شد پس این کلمات بخوبی معنایی در کنار هم ایجاد کرده‌اند. مثل زنجیر و چرخ و لاستیک و فرمان و رکاب و… در کنار دوچرخه.

هدف‌گذاری در تحقیق کلمه کلیدی؛ چطور کلمات کلیدی را با استراتژی سئو ادغام کنیم؟

مراحل هدف‌گذاری در اصل پیچیده هستند ولی میخواهیم ساده به آن‌ها بپردازیم. پس در ادامه کارهای بسیار مهمی داریم که توجه به آن‌ها کمک زیادی بشما در هدف‌گذاری کارهای سئو و همینطور کسب نتایج خوب می‌کند.

  1. پیداکردن کلمات کلیدی
  2. ساخت لیست کلمات کلیدی
  3. مرتب‌سازی کلمات کلیدی
  4. مطالعه صفحه نتایج جستجو
  5. ایجاد برنامه استراتژی تولید محتوا
  6. ساخت صفحه مناسب با کلیدواژه
  7. تولید محتوا و بروزرسانی
  8. کسب بک‌لینک

پیداکردن کلمات کلیدی

برای پیداکردن بهترین کلمات کلیدی می‌توانید از ابزار تحقیق کلمه کلیدی در سگمنتو کمک بگیرید. یک حساب کاربری رایگان بسازید و فعالیت خودتان را شروع کنید.

ساخت لیست کلمات کلیدی

با ارائه کلمات یا کلمه کلیدی کسب و کارتان یا زمینه فعالیت‌تان به ابزار تحقیق کلمه کلیدی سگمنتو، می‌توانید فایل لیست کلمات کلیدی خودتان را بسازید.

مرتب‌سازی کلمات کلیدی

مهم‌ترین مسئله در مورد لیست کلمات کلیدی پس از ایجاد آن، مرتب‌کردن آن است. باید به شکل درست و بر اساس اهدافِ کارتان (مثلا 100 کلیدواژه دارید ولی برای 20 مورد محصول در فروشگاه‌تان دارید پس آن 20 مورد را در اولویت بگذارید) و همینطور توانایی مالی (مثلا از از آن 20 مورد فقط 5 مورد پرفروش و محبوب هستند) کسب و کارتان آن‌ها را مرتب کنید و اولین کلماتی که می‌خواهید فعالیت‌تان را روی آن‌ها شروع کنید را مشخص کنید.

مطالعه صفحه نتایج جستجو

برای هر کلمه کلیدی می‌توانید جستجو کنید تا ببینید گوگل چطور برای کلمات کلیدی شما نتایج را مرتب کرده‌ است. شما باید بهتر از نتایج فعلی باشید و البته مرتبط با نیاز کاربران (که گوگل صفحه نتایج جستجو را بر اساس آن مرتب کرده) بعدا صفحه وب‌سایت را می‌سازید پس از نتایج جستجو یادداشت برداری کنید.

ایجاد برنامه استراتژی تولید محتوا

شما می‌خواهید چکار کنید؟ محتوا تولید کنید؟ با چقدر هزینه می‌خواهید اینکار را انجام دهید؟ می‌خواهید مقاله بنویسید یا ویدیو هم تولید کنید؟ و… سوالات دیگری که مشخص می‌کند شما قرار است چکار کنید.

ساخت صفحه مناسب با کلیدواژه

اینجا یکی از اصلی‌ترین کارهای شماست. شما باید پس از مطالعه صفحه نتایج جستجو و تحلیل رقبایتان شروع کنید به ساخت صفحاتی در وب‌سایت‌تان که دقیقا به نیاز کاربر پاسخ می‌دهد.

تولید محتوا و بروزرسانی

به اینجا که برسید شروع کنید به تولید محتوا. بله باید محتوایی تولید کنید که نیاز کاربران را پوشش می‌دهد.

کسب بک‌لینک

مقاله یا محتوای شما باید آن‌قدر محبوب شود که توسط دیگران هم ترویج داده شود (یا حداقل خودتان آن را ترویج دهید).

با کلمات کلیدی چکار کنیم؟ اینجا نقطه شروع سئو است

حالا که کلمات کلیدی کسب و کارتان یا حتی زمینه فعالیت‌تان را بدست آورده‌اید و می‌خواهید از آن استفاده کنید پس از ساختِ صفحات یا سرویس یا چیزهایی که کاربر می‌تواند با رسیدن به آن‌ها نیازش را برطرف کند رتبه کلمات کلیدی را هم مانیتور کنید. بله شما به ابزار رتبه کلمات کلیدی نیاز دارید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.