ابزار سگمنتو سرچ کنسول؛ گوگل سرچ کنسول به زبان فارسی

از امروز می‌توانید با خیال راحت سایت خودتان از طریق پلتفرم سگمنتو برای گوگل ارسال کنید و مطمئن شوید که سئو سایت شما قدم‌های اولش را برمی‌دارد. با ثبت سایت در گوگل از طریق سگمنتو می‌توانید سایت خودتان را در نتایج گوگل ببینید و آمارهای مربوط به رشد رنک و ترافیک وب‌سایت را در پنل خودتان در سگمنتو مشاهده کنید.

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

اولین و تنها سرچ کنسول به زبان فارسی؛ سگمنتو سرچ کنسول

کنسول جستجوی سگمنتو یا همان سگمنتو سرچ کنسول ابزاری است که می‌تواند کارهای سرچ کنسول را برای شما انجام دهد و بیشتر داده‌های آن را در همین پنل در اختیار شما قرار دهد و در مسیر رشد سایت، افزایش ترافیک، نظارت روی رنک و رتبه صفحات و جایگاه سایت برای نتایج جستجوی کلمات کمک‌تان کند. همین الان همین لحظه می‌توانید با سگمنتو کارتان را در سئو شروع کنید.

دستیار هوشمند سئو

با حضور در پلتفرم سگمنتو می‌توانید مطمئن شوید که سئو سایت‌تان تضمین می‌شود و سایت شما در نتایج جستجوی گوگل دیده می‌شود.

تجربه‌ای شگفت‌انگیز، منحصر بفرد و متفاوت از سئو

دستیار هوشمند سئو

سرچ کنسول واضح‌تر

ثبت سایت در گوگل

آمارهای در دسترس

داده‌کاوی هوشمند

ابزارهای سئو فارسی

افزایش ترافیک وب‌سایت

حضور در صفحه اول گوگل

Get Google Search Console on Ur Hand

دریافت داده‌های سرچ کنسول گوگل

منبع داده‌های سگمنتو سرچ کنسول دقیقا همان داده‌های حساب کاربری سرچ کنسول گوگل شماست و سایتی که در گوگل بعنوان دارایی Property ثبت شده در سگمنتو هم در دسترس است. البته امکان ویژه‌ای که در سگمنتو وجود دارد اینست که شما با سگمنتو می‌توانید سایت جدیدتان را مستقیما در گوگل ثبت کنید.

Submit, Index and Get Discovered by Google Directly

ثبت وب‌سایت در گوگل با سگمنتو

شاید دانش لازم برای ارسال سایت‌تان در گوگل و استفاده از داده‌های آن را نداشته باشید، بنابراین سگمنتو اولین، تنها و (شک نکنید) بهترین ابزار بعنوان جایگزین سرچ کنسول گوگل برای استفاده است که بشما کمک می‌کند بتوانید سایت خودتان را در یک پنل کاربردی فارسی، آسان و سریع برای گوگل ارسال کنید، خطاهای آن را مشاهده کنید و بتوانید رشد سایت خودتان را مشاهده کنید.

Control Ur SEO, Win Ur Competition

کنترل سئو سایت با پنل قدرتمند کنسول

اگر شما در پنل کاربری سگمنتو از سرچ کنسول استفاده کنید می‌توانید از ابزارهای آن بصورت کامل استفاده کنید که کمک‌تان می‌کند به رشد سئو سایت خودتان بپردازید. با ارسال آپدیت‌های سایت، ایندکس سریع‌تر، کنترل نقشه XML وب‌سایت، آمارهای گسترده، نمودارهای جزئیات‌محور، رتبه، نرخ کلیک و ایمپرشن، کارهایتان بیش از پیش آسان خواهد بود.

موفقیت در سئو سایت؛ با کمک سگمنتو سرچ کنسول

داده‌های ارزشمند، سهولت در استفاده، بستر تخصصی و حرفه‌ای و موارد دیگر که نام بردیم یعنی شما یک پلتفرم کارآمد در اختیار دارید که در مورد رشد سایت‌تان، نتایج کارهایتان، بک‌لینک‌ها، کلمات کلیدی و رتبه‌های واقعی سایت‌تان می‌توانید به اطلاعات به شکل درست‌تر دست پیدا کنید. در سگمنتو می‌توانید موفقیت در سئو را برای سایت‌تان تضمین کنید.

تا
سایت اضافه کنید

ارسال سایت برای گوگل

بجای سرچ کنسول انگلیسی، می‌توانید از سگمنتو برای ارسال سایت خودتان در گوگل استفاده کنید و مطمئن شوید سایت شما ایندکس می‌شود.

رصدِ نتایج سئو

برای کنترل آمار در سرچ کنسول سگمنتو، ابزارهای متنوعی در اختیار دارید که بشما در مدیریت سئو و پیشرفت در آن کمک زیادی می‌کند.

کنترل پنل فرسی

برای اولین‌بار سرچ کنسول را بزبان فارسی در اختیار دارید و می‌توانید من‌بعد از بهترین ابزار سئو بصورت فارسی و بهتر استفاده کنید.

لذت موفقیت در سئو

تلاش ما برای تبدیل سئو به بازی است، اگر خوب بازی کنید خوب نتیجه می‌گیرید، بنابراین تلاش ما در راستای سودآوری لذت بخش کسب‌وکار شماست.

——————

قدرتمند و معتبر؛ داده‌هایی از جنس گوگل در سگمنتو

برای اولین‌بار است که شما ابزار سئوی قدرتمندی در اختیار دارید که سرچ کنسول را برای شما فارسی و بومی کرده است و بدون هیچ دانش خاصی می‌توانید کارهای سئو سایت‌تان را به سرانجام برسانید و روی آن‌ها نظارت کنید. بدون نیاز به دانش خاص می‌توانید با گوگل ارتباط بگیرید، داده‌های سرچ کنسول را در اختیار داشته باشید و بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

ایندکس‌شدن در نتایج جستجو

سگمنتو کمک می‌کند شما سایت خودتان را پس از چند دقیقه در نتایج گوگل ببینید و در صدر نتایج جستجو بدرخشید اینبار با کمک سگمنتو.

حفظ استانداردهای سئو

با نظارت روی سایت‌هایتان و مشاهده خطاها، آدرس‌ها و گزارش‌های دیگر می‌توانید مطمئن شوید که استانداردهای سئو را حفظ می‌کنید.

افزایش درآمد سایت

کسب ترافیک بیشتر، افزایش بازدید سایت و رنک و رتبه بهتر در کلمات کلیدی، یعنی جایگاه سایت شما بین سایت‌های پولساز گوگل است.

کاهش هزینه‌های سئو

با استفاده از ابزار سگمنتو می‌توانید خیالتان را بابت سئو و استفاده از دیگر ابزارها راحت کنید، با سگمنتو نیازی به ابزارهای متفرقه و پرهزینه ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش‌های رایج در موردِ ابزار گوگل سرچ کنسول فارسی سگمنتو

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

ابزار سرچ کنسول چیست؟

گوگل سرچ کنسول نام جدید ابزارهای وبمستران سابق گوگل موسوم به Google Webmaster Tools است که در راستای سیاست‌های بازسازی ساختار شرکت گوگل و معرفی زیرمجموعه‌های آن، گوگل تلاش کرده که موتور جستجوی خود مفهوم “پلتفرم جستجو” را بسازد تا بشکل کاملی منظور خودش را به همه رسانده باشد.

در واقع گوگل وقتی شرکتی بعنوان مادر با نام آلفابت را معرفی می‌کند یعنی گوگل به تنهایی یک شرکت نیست بلکه یک شرکت تولید محصول است که یکی از محصولات آن پلتفرم جستجو موسوم به Search Platform است که مردم آن‌جا می‌توانند جستجو کنند، پاسخ دریافت کنند و شرکت‌ها و اشخاص دیگر که این نیازها را برطرف می‌کنند آنجا معرفی شوند.

این شرکت‌ها و اشخاص که معمولا یک وب‌سایت دارند (یا چیزی که در نتایج جستجو دیده می‌شود مثل ویدیو، صفحات اجتماعی و…) با فرایندهای سئو به آن‌جا راه پیدا می‌کنند بهمین خاطر گوگل تصمیم گرفت یک راهنمای سئو کامل هم منتشر کند که استانداردهای موردنظرش را برای اولین‌بار در طول تاریخ شرکتش توضیح داده باشد و آن‌را عموما اعلام کرده باشد؛ همان Google Search Engine Optimization (SEO) Starter Guide

پس ابزار سرچ کنسول گوگل الان دستگاهی تحلیلی (یک نرم افزار آنلاین) است که به اشخاص اجازه می‌دهد وضعیت سایت خودشان (یا پروژه‌شان) را تحت عنوان دارایی Property برای گوگل مشخص کنند، آن‌را رصد کنند و هم‌چنین خطاهایی که ممکن است با آن روبرو شوند را مشاهده و در راستای رفع آن و افزایش کیفیت دارائی‌شان تلاش کنند.

چرا به ابزار سرچ کنسول نیاز دارید؟

سوال اصلی اینست که بدون گوگل چه کنیم و اگر می‌خواهیم در گوگل باشیم آیا بدون سرچ کنسول می‌توانیم در گوگل موفق شویم؟ بگذارید سرراست و بی‌پرده بشما بگوییم که چنین اتفاقی محال نیست اما دستِ کمی از محال هم ندارد. واقعا باید از ابزار سرچ کنسول استفاده کنید تا سایتی مطلوب بسازید که برای گوگل قابل اعتماد است و با نمایش تخصص و کمک به رفع نیاز مخاطبینِ گوگل (کاربران جستجوکننده) در راستای کسب اعتبار و نمایش به کاربران تلاش می‌کند.

سئو سایت را از کجا شروع کنیم؟

ساده‌ترین تعریف اینست: ما برای چه کلماتی تصمیم داریم در نتایج باشیم؟ پرسیدن این سوال یک پاسخ سرراست دارد؛ حضور در بین نتایج جستجوی کلماتی که مشتریانِ ما آن‌ها را برای جستجو در گوگل استفاده می‌کنند.

بنابراین باید برای بالاآمدن روی یک سری کلمات کلیدی یک سایت بسازیم! این مهندسی معکوس است. یعنی ما یک بازار را شناسایی کرده‌ایم (جستجوی کلمات کلیدی: مثلا “خرید تلویزیون”) و سپس می‌خواهیم سایتی داشته باشیم که برای آن رتبه کسب می‌کنیم.

حال باید ببینیم چقدر شانس برنده‌شدن (کسب رتبه کوتاه‌مدت در نتایج آن کلمه کلیدی) داریم و آیا این کلمه کلیدی می‌تواند کلمه کلیدی ایده‌آل ما باشد؟ (یعنی خریدار آن را جستجو می‌کند یا کاربر عادی)

سپس سایتی می‌سازیم که برای این کلمات کلیدی ساخته‌شده و با تولید محتوا و کسب اعتبار از سراسر اینترنت می‌تواند تخصص خودش را نشان دهد و شانس زیادی برای کسب رنک و رتبه دارد. این فرایند یک فرایند جاری و مستمر است که باعث دیده‌شدن بیشترِ سایت در نتایج جستجو باشد.

چطور رشد سئو سایت را اندازه‌گیری کنیم؟

برای اندازه‌گیری‌ها در دنیای دیجیتال شاخص‌های زیادی وجود دارد که عملکردها را پایش کرده و آن‌ها را با زبان ریاضی برای ما مشخص می‌کنند. به این شاخص‌ها معیارهای کلیدی سنجش عملکرد Key Performance Indicator یا به عبارتی “کِی پی آی KPI” گفته می‌شود و از آن‌ها برای تعیین میزان پیشرفت سایت در نظر گرفته می‌شود که مهم‌ترین‌هایشان را برایتان در ادامه بیان کرده‌ایم:

معیار کلیک‌های سایت Traffic Click

کلیک‌هایی که سایت از نتایج جستجو دریافت می‌کند و از طریق سرچ کنسول می‌توان آن‌ها را مشاهده کرد می‌تواند اصلی‌ترین شاخص برای اندازه‌گیری رشد سایت از نظر ترافیک ورودی از گوگل باشد.

شاخص‌های مرتبط می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • تعداد حضور در نتایج جستجو – Impression
  • نرخ کلیک – Click Through Rate; CTR
  • میانگین رتبه – Avg Position

 

شاخص کلمات کلیدی صفحه اول

تعداد کلماتی که در صفحه اول نتایج جستجو داریم را می‌توانیم با سرچ کنسول سگمنتو مشاهده کرد. با این‌حال خود کلمات صفحه اول ملاک کاملی نیستند و شما یک شاخص کنترلی برای آن باید داشته باشید که می‌تواند تکمیل‌کننده کیفیت باشند. مثلا کلماتی که مقدار ایمپرشن آن‌ها بیشتر از N باشد و به صفحه اول برسند می‌توانند یک معیار برای تشخیص میزان رشد سئو باشند

میزان فروش / سرنخ Lead / تماس‌های سایت و تلفن‌ها

هر زمان ترافیک افزایش پیدا کند به دنبال آن کاربران مرتبطی باید به سایت اضافه شوند. اگر ترافیک بشدت افزایش پیدا کند اما به نسبت آن سرنخ‌های سایت، کاربران جدید، پرشدن فرم‌ها و میزان فروش و… تغییری نکند یعنی ترافیک جدید کیفیت لازم را ندارد.

رشد سئو تقریبا رشدی مرتبط با درآمد سایت، فروش، تماس‌ها، رتبه کلمات کلیدی، ترافیک ورودی، موقعیت کلی سایت در نتایج جستجو و… دارد و اگر چنین نباشد سئوی مفیدی انجام نشده است که مشتریان مرتبط را به سایت آورده باشد. بنابراین سئو بهرشکلی می‌تواند آمارهای مرتبط را افزایش دهد.

چه زمانی باید به سئو اهمیت بدهیم؟

زمانی که بخواهیم بیزنس ما رشد کند.

 

بهترین ابزارهای سئو برای ما کدام هستند؟

  • گوگل سرچ کنسول
  • سگمنتو سرچ کنسول

این ابزاراها بشما کمک می‌کند بیشتر نیازهای شما در سئو پوشش داده شود و شما هزینه‌های خودتان را کاهش دهید، درآمدتان را افزایش دهید و رشد کنید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن