ابزار سئو؛ بهترین ابزار سئو فارسی، ایرانی و رایگان

برای پیشگام‌بودن در کسب نتایج درخشان و رتبه‌های بالاتر در صفحه اول گوگل باید کارهای بیشتری انجام دهید یا فقط هوشمندانه کار کنید. با داشتن ابزاری هوشمند برای رفع اشکالات سایت، تولید محتوای بهتر و فعالیت مستمر و نتیجه‌بخش، می‌توانید خودتان را در صدر نتایج جستجو تصور کنید و درآمد سایت و بازدید آن را بشدت افزایش دهید.

keyword-research

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

کسب رتبه در گوگل با ابزار سئو سگمنتو؛ ساده‌تر، کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر

از امروز ابزاری در اختیار شماست که مانند یک دستیار هوشمند سئو، نه تنها اشکالات سایت شما را برایتان گزارش می‌کند بلکه بشما کمک می‌کند بتوانید به بهترین خروجی ممکن از فعالیت‌های سئو روی پروژه‌ها یا سایت‌تان دست پیدا کنید. هدف ما ساختن ابزاری هوشمند برای کاهش کارهای فرسایشی شما و بهبود نتایج سئو شماست.

ابزار سئو دلخواه شما

یکبار برای همیشه، تمام ابزارهایی که واقعا واقعا نیاز دارید را یکجا در اختیار داشته باشید، یک پنل کاربری پیشرفته برای دسترسی به ابزارهایی که نیاز دارید.

پکیج جامع ابزارهای سئو

کسب نتایج درخشان

رشد فوق‌العاده سئو

افزایش ترافیک گوگل

افزایش درآمد سایت

سهولت و سادگی کارها

کاهش زمان و هزینه‌ها

سرعت و رشد بیشتر

کاهش حجم کار

Right SEO Tools

ابزارهای سئو

پکیج جامعی از ابزارهای سئو برای تحلیل قدرت وب سایت، رتبه الکسا، آمار گوگل ترند، داده‌های سرچ کنسول، وضعیت ایندکس سایت، تجزیه و تحلیل سئو تکنیکال، مانیتور سرعت وب سایت بر اساس Core Web Vitals، نظارت روی عملکرد فنی وب سایت از نگاه لایت هاوس Lighthouse و همینطور Page Speed Insight و البته تحقیق کلمه کلیدی، نظارت روی رشد پروژه و مانیتورینگ رقبا برای مالکان وب سایت فروشگاهی یا خرده فروشی آنلاین و همینطور سایت های فروش محصولات مجازی میتواند بسیار کاربردی باشد.

Content Marketing Tools

ابزارهای تولید محتوا

از تحقیق کلمات کلیدی گرفته تا 5 نوع ابزار متفاوت در بدست آوردن بهترین عناوین تولید محتوا و کپی رایتینگ عنوان مقاله، ابزارهایی برای تولید محتوای هدفمند و سئوشده در خدمت شما هستند. اگر یک تولید کننده محتوا هستید یا یک سئوکار، میتوانید از این ابزارها بهترین استفاده را ببرید.

Best SEO Technical Tools

کنترل سئو تکنیکال

کار با تکنولوژی های مختلف میتواند سخت و زمان بر باشد، اما زمانی که شما ابزارهای مناسب و فارسی در اختیار داشته باشید تا با کیفیت و تکنولوژی جهانی بتوانید سایت و پروژه‌های آنلاین خودتان را تحلیل کنید، میتوانید به ابزارهایی که در دل سگمنتو در اختیارتان است اعتماد کنید. ما سعی کرده‌ایم تکنولوژی روز برای تحلیل وب سایت بسازیم.

Best Rank Tracking Tool

مانیتورینگ رتبه‌ها

در کدام نقطه از برنامه‌ریزی سئو ایستاده‌اید؟ کجای کار و پروژه‌تان هستید؟ چه کارهایی برای انجام دارید؟ آیا همه آنها روی رتبه کلمات کلیدی در گوگل تاثیر مستقیم و غیر مستقیم دارند؟ اگر بله، پس باید بدانید در حال رشد هستید یا نه؟ اگر میخواهید رنک و رتبه فعلی و گذشته کلمات کلیدی پروژه‌های سئوتان را داشته باشید میتوانید از رنک ترکینگ سگمنتو استفاده کنید.

Spy Competitors Quickly

جاسوسی رقبا

قطعا رقبا یکی از مباحث مهم شما در پروژه‌های سئو هستند. اینکه رقبای سئو ما چکاری انجام میدهند، روی چه کلماتی کار میکنند و ما باید در مقابل چه برنامه‌ای داشته باشیم از مهم‌ترین مواردِ تحلیل رقباست. بنابراین نیاز داریم ابزاری در اختیا داشته باشیم برای جاسوسیِ رقبا و پیگیری رشد آنها. سگمنتو در بخش تحلیل رقبا ابزاری مناسب برای جاسوسی رقبای سئو شماست.

Ur Best Strategic Tool

استراتژی سئو

استراتژی در سئو، هنر رتبه‌گرفتن و صرفه‌جویی در منابع را نشان می‌دهد. هرچقدر در تنظیم یک استراتژی صحیح برای سئو سایت تان موفق باشید می‌توانید استراتژی مستحکم‌تری داشته باشید که در کسب رتبه نهایی کلمات کلیدی و صفحات تجاری در گوگل کمک‌تان کند. استراتژی‌های سایت شما نیازمند تحقیق صحیح بازار، تحلیل رقبا و تنظیم چک‌لیست‌ها و مانیتورینگِ مداوم است.

Keyword Research

تحقیق کلمات کلیدی

مهم‌ترین گامِ شما در ساختن یک کسب و کار اینترنتی که سئو را اصلی‌ترین راه و روش بازاریابی آنلاین خودش قرارداده، قطعا کیورد ریسرچ یا همان تحقیق کلمات کلیدی است. بله تحقیق کلیدواژه‌ها مهم‌ترین و اصلی‌ترین قدمِ شما در استراتژی سئو، برنامه‌ریزی پروژه و برنامه‌های بازاریابی کسب و کار و حتی آینده آن است. پس این موضوع را با بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی ایرانی و وب فارسی انجام دهید.

Ur Best SEO Automation Tool

اتومیشن سئو

داستان وقتی جالب می‌شود که واقعا این مدعا صحیح باشد و خوشبختانه در سگمنتو موفق شدیم ابزارهایی را توسعه دهیم که کارهای زیادی را از روی دوش شما برداشته و در خودکارسازی فرایندها کمک‌تان می‌کند. در سگمنت میتوانید کارهای زیادی را خودکار انجام دهید که شامل ایندکس خودکار، مانیتورینگ سرعت، رشد و افت رتبه‌های سایت و همینطور گزارش فعالیت رقبای وب‌سایت‌تان است.

داده‌های سئو سایت؛ شفافیت و سادگی در اوج

دیتای سایت و داده های مربوط به ترافیک و بازدید سایت شما قرار است به بهترین شکل ممکن هر روز در یک پنل کاربری ساده و داشبورد حرفه ای در دسترس باشد تا شما با دسترسی به آخرین داده های مربوط به وضعیت سئو سایت و همینطور ابزارهایی که از آنها برای تحلیل استفاده کرده اید،بتوانید برای ادامه سئو سایت خودتان تصمیم بگیرید.

+
کاربر ابزار سئو

بهترین ابزار سئو در وب فارسی

بدونِ شک ما میخواستیم یک ابزار کامل برای سئو وب فارسی بسازیم و شما در حال دیدن عملکرد آن هستید البته وقتی که ثبت‌نام کنید و ابزارهای سگمنتو را به چالش بکشید.

تنها جایگزین ابزارهای خارجی سئو

بجای داشتن ابزارهای مختلف خارجی برای تحلیل سئو سایت خودتان یا رقبا، میتوانید از ابزاری استفاده کنید که میتواند جایگزین واقعی ابزارهای خارجی در ابتدای راه سئو باشد.

خودکار، بی‌دردسر و آماده

زمانِ شما ارزشمند است و اگر ارزشمندترین باشد قطعا سگمنتو هم عزیزترین ابزار شما خواهد بود چرا که کارهای مهمی را برای شما بصورت خودکار انجام خواهد داد.

سئو رایگان و مجانی

ابزارهای سگمنتو را میتوانید تماما رایگان استفاده کنید و برای همیشه به برخی از امکانات دسترسی داشته باشید تا بتوانید از آن برای پیشرفت سئو سایت‌تان کمک بگیرید.

——————

بهبود وضعیت سئو سایت؛ خودکارسازی کارهای سئو

برای اینکه وضعیت سئو وب سایت شما به اهدافی که در نظر گرفته اید بتواند برسد نیازمند مستندسازی و رهگیری وضعیت سایت هستید، این کاری است که میتواند در بهبود وضعیت سئو و بهترکردن شرایط سایت در جستجوی گوگل کمک کننده باشد، حال اگر بخواهید تمام این فرایند را خودکار انجام دهید چه میکنید؟ اینجاست که ابزار سئو سگمنتو بشما کمک میکند به پویاترین شکل ممکن کارهای سئو سایت را انجام دهید.

keyword-research

اتومیشن کارهای سئو

وارسی روزانه رتبه کلمات کلیدی سایت، چک‌کردن سرعتِ مهم‌ترین صفحات و نظارت روی صفحات تجاری هرچند مهم ولی زمان‌بر بود اما با سگمنتو دیگر نه.

کارهای روزمره سئو

کارهای روزمره سئو فقط گزارش گیری ساده از وضعیت سئو سایت نیست، شما نیاز دارید در مورد خروجی ها تحقیق کنید و بر اساس آن تصمیم بگیرید.

سریع، قدرتمند و یونیک

با دسترسی به دیتای یونیک و در حال آپدیت کنار امکانات ابزارهای قدرتمند سگمنتو در اختیارتان است تا کارهای جذابی در سئو انجام دهید.

تحلیل سئو؛ چابکی و تداوم

چقدر ساده میشد اگر کارهایی که هر روز در مانیتورکردن سایت و رهگیری رتبه ها و داشتید را خودکار انجام میدادید؟ ابزار سئو سگمنتو بشما در ساده‌تر کردن مانیتور وضعیت سئو و نظارت روی سئو سایت کمک شایانی میکند.

دریایی از امکانات جذاب؛ که دلتان میخواهد به آن دسترسی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزار سئو سگمنتو؛ چرا یک ابزار سئو ایرانی؟

بازاریابی اینترنتی بیش از هر زمان دیگری به جذابیت خودش رسیده، دنیایی که اینترنت برای‌مان رنگ‌آمیزی کرده بقدری ما را توانمند کرده که بتوانیم فقط با داشتن یک وب سایت ساده و کسب رتبه برای یکی از صفحات آن در کلمات کلیدی و جستجوی مشتریانی که فرسنگ‌ها از ما و کسب و کار کوچکمان فاصله دارند میتوان چنان گردشِ اقتصادیِ بزرگ و توامانی را براه انداخت که بتواند از چندین آدم پشتیبانی مالی داشته باشد.

این جذابیت این کار است و کسب و کاری که بتواند در چنین جایگاهی قرار بگیرد میتواند انسان های بسیاری را خوشحال کند. قطعا این موضوع برایمان بسیار مهم است تا بتوانیم به دیگران کمک کنیم پتانسیل کسب درآمد از اینترنت و گوگل را داشته باشند.

گوگل صفحه ای از نتایج جستجو را به کاربران ارائه میکند که اگر کسب و کارها یا کوچک‌ترین وب سایت ها در این ویترین جذاب قرار بگیرند میتواند پتانسیل مالی داشته باشند.

سگمنتو میخواهد ابزاری برای چنین کاری باشد. ما هویت خوبی برای خودمان در نظر گرفته ایم و راه آن را درپیش گرفته‌ایم. ما میخواهیم کسب و کارها شانس بسیار بالایی برای حضور در نتایج جستجو داشته باشند.

حضور در نتایج جستجو؛ تحقق یک رویای شیرین

اگر کسب و کار شما در نتایج گوگل قرار بگیرد، میتواند سهمی از 2 هزار میلیارد دلار درآمدی که گوگل در 365 روز برای کسب و کارها میسازد داشته باشید. تصور کنید که چه مقدار پول به ریال خواهد بود.

هدف ما کماکان اینست که کمک کنیم کسب و کار شما در نتایج جستجو قرار بگیرد و برای اینکار سعی کرده‌ایم پلتفرمی بسازیم که ابزارهای سئو را در اختیار شما قرار میدهد. حضور سایت شما در نتایج جستجو با چنین ابزارهایی بسیار آسان خواهد بود.

مسیر سئو و بهینه سازی سایت؛ از خشت اول تا رتبه اول گوگل

یک سایت ابتدا باید سعی کند ارزش‌هایی را برای مشتریان خود بسازد و در این مسیر تماما مفید باشد. منظور از ارزش، چیزی است که فقط کسب و کار شما میتواند بیان کند و منظور از مفید بودن هم ارائه کاربرد به کاربر و رفع نیاز وی است.

اگر یک وب سایت با محتوای با کیفیت و ارائه ارزش و خلق محصول همراه باشد باید مطمئن شود که گوگل به این وب سایت توجه کافی دارد، این همان نقطه‌ای برای سئو کسب و کار است که کمک میکند دیده شود. دیده‌شدن میتواند کسب و کار را هدایت کند.

اولین قدم در سئو وب‌سایت؛ پیکربندی سئو

پیکربندی اولیه سئو روی سایت اولین قدم برای اینست که گوگل به وب سایت نگاه صحیح و اصولی داشته باشد. ما در مورد سئو تکنیکال و عملکرد اجرایی سایت صحبت می‌کنیم.

عملکرد فنی وب سایت شامل سرعت، کدنویسی، تکنولوژی‌های سیستم مدیریت محتوا، روش نمایش به کاربر، ارائه محتوا، دسترس‌پذیری‌ها، استفاده‌پذیری وب سایت و محتوا، قابلیتِ خزشِ درون سایت، زیرساخت سخت‌افزاری و آپتایم‌بودن است.

برای تحلیل تمام نکاتی که گفته شد باید از ابزارهای مختلف استفاده کنید. کاری که با چندین ابزار باید انجام دهید تا کدنویسی وب سایت، روش بارگذاری برای رباتِ موتورهای جستجو و حتی روش‌های دسترسی کاربر به سایت را ببینید، یکجا میتوانید از طریق ابزارهای سگمنتو تحلیل کنید.

آنالیز سئو وب سایت تا این حد با سگمنتو ساده نبوده و شما نمیتوانید ابزاری پیدا کنید که بتواند تا این اندازه ساده و آسان سئو سایت را تحلیل کند. اندازه‌گیری سرعت وب سایت از نگاه تکنولوژی‌های پیج اسپید اینسایت Google PageSpeed Insight و همینطور موتور لایت هاوس Light House که در سگمنتو به کار رفته است میتواند بشما در تحلیل صحیح صفحه کمک کند.

اینکه گوگل چطور به کدنویسی وب سایت، عملکرد طراحی واکنش‌گرا و قابلیت استفاده‌پذیری وب‌سایت در دستگاه‌های موبایل (موبایل / تبلت / فبلت / اسکرینرها) و حتی نمایش در سرعت متفاوت اینترنت و دستگاه و مرورگر کاربران در جغرافیای مختلف نگاه میکند را میتوانید با سگمنتو بعنوان تحلیل‌کننده فنی سئو تکنیکال آزمایش کنید.

نگاه به رتبه‌ها در نتایج؛ سایت شما دقیقا چه رتبه‌ای دارد؟

گوگل هر چقدر هم نتایج واقعی سئو را در سرچ کنسول سایت شما نمایش دهد همچنان با عدم قطعیت رتبه‌ها و وضعیت آنها را گزارش می‌کند. چرا که هدف گوگل فقط این نیست که بشما در کسب رتبه کمک کند، بلکه گوگل میخواهد شما را در مسیر خلق یک وب‌سایت بهتر تشویق کند.

تشویق گوگل به ساختن وب سایتی بهتر، منجر به داشتن یک وب سایت با کیفیت، دارای تجربه کاربری عالی، سرعت بالا و استفاده‌پذیری فراوان میشود که اتفاقا در دل خود محصول معتمد و محتوای باکیفیت دارد که همگی اعتبار و اعتماد به وب سایت را افزایش میدهند و تخصص مالک را به نمایش میگذارند.

ابزارهای سئو؛ نقش ابزارها بعنوان میانبر در سئو بهتر

سئو کارهای فرسایشی زیادی دارد، استراتژی سئو به سادگی انجام نمیشود و شما باید تلاش کنید تا بهتر از دیگران نیاز کاربرانِ تشنه و جستجوگر گوگل را برطرف کنید، پس باید سایتی داشته باشید که در زمینه کاری خودش حرف اول را میزند. ابزارها بشما کمک میکنند دقیقا بتوانید مشکلات را پیدا کنید، راه‌حل‌های بهبود وضعیت را در اختیار داشته باشید و همینطور شفاف‌تر رشد کنید.

اگر قرار باشد ابزاری در اختیار داشته باشید که بتواند در رشد سئو سایت کمک کند، باید ابزاری داشته باشید که از تحقیق کلمه کلیدی تا نظارت روی رشد وب سایت برای کسب رتبه در همان کلمات کلیدی، بشما کمک کند.

ابزار سئو سگمنتو؛ از تحقیق کلمه کلیدی تا کسب رتبه در گوگل

اولین قدم شما در دنیای پرپیچ و خم سئو با تحقیق کلمه کلیدی (معادل تحقیق بازار در بازاریابی و فروش) شروع میشود و اگر موفق شوید برای مهم‌ترین کلماتِ کلیدی تنظیم‌شده در لیست کلمات کلیدی کسب و کار رتبه کسب کنید، در سئو موفق شده‌اید.

هدف از کسب رتبه اینست که کاربرانِ هدف را به وب سایت خودتان آورده و محصولات‌تان را به آنها معرفی کنید. این همان بازاریابی درون گرا Inbound Marketing است که با سئو به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. اگر میخواهید محصولات‌تان را به مشتریانِ نهایی معرفی کنید باید بتوانید ابتدا آنها را در گوگل پیدا کنید.

جذب مخاطب هدفمند یا مشتریِ واقعی از گوگل کار ساده‌ای نیست. اما سگمنتو در راستای آسان‌کردنِ چالشِ کسب لید Lead یا سرنخِ هدفمند و باکیفیت بشما کمک میکند تا دقیقا برای کلماتی در گوگل رتبه کسب کنید که برای کسب و کار شما پول میسازند.

کلمات کلیدی پول‌ساز که تجارت کسب و کار شما را به یدک میکشند مهم‌ترین واژه‌های پروژه سئو وب‌سایت هستند و باید به آنها اهمیت بدهید، بهمین خاطر سعی میکنیم در سگمنتو داده‌هایی را در اختیار شما قرار دهیم که شما را به این هدف نزدیک‌تر میکند.

سگمنتو یک ابزار سئو واقعی برای شماست. از آن لذت ببرید.

چطور از یک ابزار سئو استفاده کنیم؟

ابزار سگمنتو بصورت اختصاصی برای 3 پرسونا توسعه داده شده و ما سعی می‌کنیم استفاده از آن را گسترش دهیم. برای فروشگاه اینترنتی خودتان، برای پروژه‌های سئو، برای گزارش‌دهی به کارفرما، برای نظارت روی کار سئوکارِ پیمانکار و همینطور برای تولیدکنندگان محتوا، ابزار سئو سگمنتو مفید است. می‌توانید همین امروز ثبت‌نام کنید و رایگان از امکانات آن استفاده کنید. هرچقدر از سگمنتو بیشتر استفاده کنید بیشتر مشتاق آن خواهید شد.

زمان 10 دقیقه
هزینه: رایگان است.

ابزارهایی که نیاز دارید

کامپیوتر یا لپ تاپ

چیزهایی که نیاز دارید

وب‌سایت

مراحل کسب رتبه در گوگل

ثبت‌نام در سگمنتو
ابتدا باید ثبت‌نام نموده و حساب کاربری خودتان را در سگمنتو فعال کنید. پس از آن می‌توانید بسادگی وارد پنل کاربری خودتان شوید و استفاده از ابزار سئو سگمنتو را شروع کنید.
search
افزودن پروژه در پنل کاربری
ابزار سئو سگمنتو بشما کمک می‌کند بتونید پروژه‌های سئو خودتان را هم در پنل کاربری تعریف کنید تا بتوانید نسبت به آن داده‌های سایت خودتان را هم ببینید.
شروع استفاده از ابزار سئو
کار آسانی پیش‌رو دارید. می‌توانید خیلی ساده شروع کنید به تحلیل صفحات وب‌سایت یا رهگیری رتبه صفحات وب‌سایت در نتایج جستجو و همینطور وارسی وضعیت رقبا. همه کارهایی که می‌خواستید با ابزارهای مختلف انجام دهید را یکجا می‌توانید با ابزار سئو سگمنتو انجام دهید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.