ابزارهای سئو تکنیکال؛ تحلیل فنی، کدنویسی و عملکرد وب‌سایت

ابزاری سئو تکنیکال زیادی در سراسر دنیا هستند اما هیچ‌کدام فارسی نیستند و خطاهای سایت شما را پایش نمی‌کنند. برای اولین‌بار می‌توانید به شکلی دقیق تحلیلی گسترده از اعماق سایت‌تان داشته باشید و ببینید کاربر و گوگل چطور سایت شما را تجربه می‌کنند. از امروز سئو تکنیکال سایت خودتان را به شکلی قدرتمند در اختیار بگیرید و تمام اشکالات سایت را بر اساس استانداردهای گوگل بررسی کنید.

keyword-research

شرکت‌ها و متخصص‌هایی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ایران سرافراز

تنها ابزار سئو تکنیکال فارسی

دسترسی به یک ابزار قدرتمند سئو تکنیکال با استفاده‌پذیری حداکثر از نگاه ما یک ارزش برای جامعه کاربری و بازار دیجیتال مارکتینگ است. همه باید به بهترین ابزارهای ممکن دسترسی داشته باشند که استفاده از آن پیچیده نباشد. هم‌اکنون بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید سئو تکنیکال سایت خودتان را تحلیل کنید.

تحلیل از زبان گوگل

تکنولوژی‌های ما مبتنی بر داده‌های سرویس‌های گوگل است و بشما کمک می‌کند بتوانید از نگاه گوگل سایت‌تان را تحلیل کنید.

ابزاری قدرتمند انتخاب کنید تا آنالیزی درخور داشته باشید

تحلیل از نگاه گوگل

استفاده از PageSpeed API

استفاده آسان و سریع

قابلیت‌های مانیتورینگ

داده‌های لایت‌هاوس

داده‌های سرچ کنسول

ایرانی و بزبان فارسی

گزارش‌دهی و گزارش‌گیری

Get Your Account Right Now

ابزار سئو تکنیکال سایت

با استفاده از اصلی‌ترین ماژول و امکاناتی که در این ابزارها وجود دارد می‌توانید کیفیت سایت را چنان بالا ببرید که لیاقت حضور در نتایج گوگل را داشته باشد. سخت‌ترین چالش امروز شما عبور از فیلترهای سخت‌گیرانه عملکرد فنی گوگل است. بنابراین به یک ابزار قدرتمند با داده‌های قابل استفاده نیاز دارید.

Get Your Account Right Now

ابزار پایش وضعیت فنی

می‌توانید با امکاناتی که در سگمنتو در اختیارتان است به پایش مداوم سایت خودتان بپردازید و مطمئن شوید که سایت شما همیشه در دسترس است. خزش مداوم گوگل، دسترسی به سایت، تجربه حضور آنلاین کاربران، آپتایم‌بودن و قابلیت استفاده وب‌سایت برای کاربر و ربات‌ها می‌توانند توسط سگمنتو پایش بشوند و برای شما گزارش ارسال کنند.

Get Your Account Right Now

ابزار لایت‌هاوس گوگل بزبان فارسی

ابزار لایت‌هاوس گوگل برای اولین‌بار به زبان فارسی ترجمه و با استفاده از API‌های ارائه‌شده رسمی گوگل عرضه‌شده اند. شما می‌توانید با این ابزار به راحتی هر صفحه‌ای از وب‌سایت خودتان را از نگاه گوگل و بله دقیقا همان‌گونه که گوگل به آن نگاه می‌کند بررسی کنید و زاویه دید گوگل و امتیاز گوگل به سایت‌تان را کشف کنید.

Get Your Account Right Now

ابزار مانیتورینگ سرعت

ابزار لایت‌هاوس نیازمند کارهای بیشتری است که ما این کار را ممکن کرده‌ایم. برای اولین‌بار شما می‌توانید از ابزار مانیتورینگ سرعت لایت‌هاوس بهره ببرید (اولین در دنیا). گزارش‌های ابزار لایت‌هاوس مانیتور (لایت‌فلو) بشما کمک می‌کند مهم‌ترین صفحات وب‌سایت خودتان را به این سیستم وصل کنید و همیشه سرعت آن‌ها را تحت نظارت داشته باشید.

Get Your Account Right Now

ابزارهای سئو اسکیما

تلاش کرده‌ایم مهم‌ترین ابزارهایی که در ساخت کدهای اسکیما و اضافه‌کردن آن‌ها به وب‌سایت نیاز دارید را رایگان در اختیار داشته باشید. این ابزارها بشما کمک می‌کنند بتوانید به شکلی درست و صحیح کدهای اسکیما را به سایت خودتان اضافه کرده و از درستی و عدم اشکال آن‌ها اطمینان پیدا کنید.

Get Your Account Right Now

ابزار مدیریت فایل ربات

فایل ربات شما منشور دستورات و ترجیحات شما بعنوان وبمستر وب‌سایت از رفتار ربات‌های موتورهای جستجو با سایت و منابع آن است. اگر بخواهید ربات‌ها به قسمت‌هایی از سایت شما نفوذ و خزش نداشته باشند می‌توانید آن را در فایل ربات قرار دهید، فایل ربات یک شمشیر دولبه است که بهترین سایت‌های دنیا به بهترین شکل آن را کنترل می‌کنند و شما هم نیاز است یک ابزار مدیریت برای آن داشته باشید.

تحلیل قدرتمند از سئو تکنیکال سایت

عملکرد فنی سایت خودتان را به چالش بکشید و به مشکلات اجازه نفس‌کشیدن ندهید. سایت شما لیاقت دارد سالم و سلامتش حفظ شود و از کدها، زیرساخت، منابع و عملکرد فنی صحیحی برخوردار باشد تا بتواند در نتایج جستجوی گوگل تمام زحمات و هزینه‌های صرف‌شده را جبران کند. یک سایت پیشگام بسازید که در سئوی فنی حرف اول را بین تمام سایت‌های صفحه اول گوگل می‌زند.

+
کاربر ابزارهای سئو تکنیکال

مانیتورینگ سرعت

نه تنها می‌توانید هر صفحه‌ای را به سادگی تحلیل کنید بلکه می‌توانید بصورت مداوم به پایش سرعت سایت بپدازید.

تحلیل فنی عمیق

تحلیل فنی ابزار سئوی سگمنتو روز به روز آپدیت می‌شود و همیشه گزینه‌های جدید به آن اضافه می‌شود تا عمق تحلیل افزایش پیدا کند.

چابک، سریع و قدرتمند

یک دقیقه از تحلیل هر صفحه از سایت‌تان فاصله دارید و با این ابزار چابک و قدرتمند می‌توانید گزارشی سریع از آنالیز سایت دریافت کند.

فارسی، آسان و گوگلی

این ابزار از داده‌های گوگل برای قضاوت سرعت سایت و آنالیز عملکرد فنی استفاده می‌کند پس معتبرترین گزارش را با زبان فارسی دارید.

——————

اولین ابزار تحلیل سئو تکنیکال فارسی با API گوگل

از APIهای رسمی گوگل برای تولید گزارش‌های این ابزار استفاده می‌شود بنابراین گوگل بزبان فارسی اشکالات سایت‌تان را به شما می‌گوید و بهتان در ساختن سایتی باکیفیت‌تر که عملکرد فنی آن عیب و نقص خاصی ندارد و برای کاربران تجربه وب‌گردی خوبی رقم می‌زند کمک می‌کند.

keyword-research

گزارش فارسی از سمت گوگل

تقریبا تمام 3 هزار خطا و اشکالی که گوگل ارائه کرده‌ را به زبان فارسی در مخزن این ابزار قرار داده‌ایم تا گزارشی جامع به زبان فارسی داشته باشید.

بررسی عملکرد لودینگ سایت

سایت و المان‌های FCP، LCP و هر المان دیگری که گوگل به آن اهمیت وافر می‌دهد در این سیستم برای شما وارسی می‌شود.

گزارش کامل عملکرد فنی

همه آنچه‌که گوگل می‌تواند گزارش کند و بشما نشان دهد در این ابزار قرار گرفته و شما می‌توانید به آن‌ها دسترسی کامل و فراگیر داشته باشید.

عملکرد Rendering & DOM

بررسی عملکرد سایت و رندرینگ آن در مرورگر کاربر و روش نمایش به کاربران کامل بررسی و آنالیز می‌شود تا بشما گزارش کاملی ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش‌های رایج در موردِ ابزارهای سئو تکنیکال سگمنتو

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

بهترین پاسخ پرسیدن یک سوال است: آیا موتور محرک سایت شما نیازمند معاینه فنی و آچارکشی نیست؟ اگر ماشین شما نیازمند سرویس-نگه‌داری است پس برای استفاده از این ابزار برای سرویس-نگه‌داری سایت‌تان درنگ نکنید.

بله شما به تحلیل‌های این ابزار دسترسی دارید و برای استفاده از آپشن‌های تخصصی و حرفه‌ای آن نیازمند خرید اشتراک هستید تا بتوانید از امکانات پیشرفته آن استفاده کنید.

چطور می‌توانیم یک تحلیل تکنیکال از سایت داشته باشیم؟

چند قدم ساده بعنوان راهنما برای شما درنظر گرفته‌ایم که بهتان کمک می‌کند بتوانید به خوبی یک تحلیل صحیح از وضعیت سئوی تکنیکال سایت خودتان انجام دهید.

زمان 6 ماه
هزینه: رایگان است.

ابزارهایی که نیاز دارید

متن در اینجا

چیزهایی که نیاز دارید

محتوا (ارزش افزوده برای کاربران)

مراحل کسب رتبه در گوگل

قدم اول: از آنلاین بودن سایت خودتان اطمینان حاصل کنید
شکی نیست که سایت یک پایگاه همیشه برخط و آنلاین است ولی زمانی که می‌خواهید آن را آزمایش کنید مطمئن شوید که در نتایج گوگل حضور دارد.
rank-on-google
قدم دوم: از ابزار سگمنتو استفاده کنید
برای اینکه تشخیص دهید وضعیت سئو سایت چطور است ابتدا نیاز است در سگمنتو ثبت‌نام کنید تا بتوانید از ابزارهای تحلیلی برای آنالیز سایت‌تان استفاده کنید.
قدم سوم: سایت‌تان را با ابزار لایت هاوس فارسی تحلیل کنید
دسترسی به بهترین ابزار فارسی تحلیل سرعت سایت مزیتی است که از امروز به آن دسترسی دارید. با این ابزار سایت خودتان را آنالیز کنید تا داده‌های گوگل را ببینید.
قدم چهارم: اشکالات گزارش را در سایت رفع کنید
رفع اشکالات ممکن است هزینه جانبی داشته باشد، برای شما مشکلات جدید درست کند ولی این‌ها در حاشیه رفع مشکلات قرار دارند. حتما مشکلات عنوان‌شده در گزارش جامع لایت‌هاوس در از سایت خودتان برطرف کنید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در راستای خلق تجربه مشتریان ایجاد و تقویت شده است. تیم پشتیبانی بصورت مستقل از کل واحدهای سگمنتو جهت حمایت از حقوق مشتریان و کمک به موفقیت‌شان در کسب نتایج شگفت‌انگیز از محصولات سگمنتو فعالیت می‌کند. شما اینجا یک دوست ویژه بین واحدهای ما دارید.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.

مراقبت از نتایج شما

برج مراقبت تنها یک وظیفه دارد و آن‌هم کمک بشما در استفاده صحیح از داده‌ها و راهنمایی دقیق برای تصمیم‌گیری است.

پشتیبانی در هر لحظه از شما

تلفن‌تان را هر لحظه بردارید ما سعی می‌کنیم در دسترس باشیم تا بشما در همان لحظه کمک کنیم مشکلات حل شوند.

مشاوره و همراهی با شما

قبل از خرید مشاور شما هستیم و بعد از خرید هم یار و یاور شما در دسترسی به حداکثر از محصول و دست‌یابی به نتایج جذاب.

کمک به موفق‌شدن شما

ماموریت تیم اینست که شما تجربه ماندگاری داشته باشید و چه چیزی ماندگارتر از موفقیت شما در کارتان با سگمنتو.