0912-8605411

پلتفرم سگمنتو؛
افزایش درآمد سایت از سئو

ابزاری کارآمد و پویا برای کسب بازدیدکننده‌هایی از گوگل، که اتفاقا مشتری شما می‌شوند (:

دسترسی شما به یک ابزار کارآمد و ساده که کمک‌تان می‌کند نیاز مخاطب در صنعت و حوزه فعالیت‌تان را تشخیص داده و برای آن برنامه‌ریزی کوتاه و بلندمدت داشته و محصولاتی را برای بازارِ تقاضا آماده و عرضه کنید تا فروش اینترنتی فروشگاه آنلاین و سایت‌تان افزایش پیدا کند.

با سگمنتو؛ بیشتر از دیروز بفروشید

سایت شما + سگمنتو = سئو و فروش

شروع افزایش درآمد سایت و فروشگاه اینترنتی شما از همین امروز

آیا فروشگاه شما با ریزش مشتری و کمبود مخاطب مواجه است و درآمد سایت یا فروشگاه آنلاین شما کم شده است؟

فروش را تجربه نمی‌کنید؟ با اتصال سایت شما به پلتفرم سگمنتو خیالتان از کسب ترافیک هدفمند و جذب مشتریان از گوگل راحت باشد، شما می‌توانید کلمات کلیدی پول‌ساز را انتخاب کنید، محتوای بهتر بنویسید، رتبه بهتری در صفحه اول گوگل کسب کنید و فروشتان را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت با تولید محتوای مناسب و کلمات کلیدی درست

آیا تاکنون محتوای سایت شما توانایی تولید سرنخ فروش و کسب بازدید کافی را نداشته است؟

آیا وقت آن نرسیده متناسب با نیاز بازار و پرسونای مخاطب محتوا تولید کنید، ترافیک هدفمند کسب کنید و مشتریان را به سایت خودتان دعوت کنید؟ گوگل می‌تواند بیشترین ترافیک را برای بیزنس شما تولید کند و بازدید سایت شما را افزایش دهد.

طراحی استراتژی محتوا برای انفجار ترافیک وب‌سایت شما

آیا تاکنون محتوای سایت شما توانایی تولید سرنخ فروش و کسب بازدید کافی را نداشته است؟

آیا استراتژی بهتری برای سئو می خواهید؟ یا می‌خواهید محتوای بهتری بنویسید؟ خب بهتر است از ابزارهای سگمنتو برای رشد بیشتر ترافیک سایت‌تان استفاده کنید، کلمات کلیدی پرترافیک و کم‌رقابت در سئو انتخاب کنید و به دنبال نتایجی بروید که کسب‌وکار شما را همچنان زنده نگه می‌دارد.

سگمنتو چطور به شما کمک می‌کند؟

سگمنتو طیف گسترده‌ای از مشتریان را با یک هدف مشخص پوشش می‌دهد: هر شخصی که بخواهد برای خود یا کسب‌وکار آنلاین به روش‌های مختلف مثل کسب بازدید یا فروش محصول درآمد ایجاد کرده یا آن را افزایش دهد می‌تواند از ابزارهای سگمنتو بصورت مستمر استفاده کند.

Only Market Research Tool for Pople in Iran

تحلیل بازار با پایش جستجوی کاربران

تاکنون سگمنتو تنها کسب‌وکاری است که محصولی با توانمندی‌های پایش جستجوی کاربران در گوگل و تحلیل بازار ارائه کرده و از همین الان داده‌های سگمنتو برای تولید محصول یا انتخاب بازار جدید پس از یک کلیک و ارائه کلمات خودتان آماده است. بدون هزینه می‌توانید شروع کنید.

Intelligent SEO Tools for Ur Business Growth

ابزارهای تخصصی سئو

وقتش رسیده پس از مدت‌ها که هیچ ابزار تخصصی سئو در اختیار صاحبان کسب‌وکار و متخصص‌ها نبود به ابزارهایی بومی روی بیاوریم که توانایی حل تمامی مشکلات ما را دارند تا در کسب درآمد بیشتر از سایت‌مان امکانات بیشتری داشته باشیم.

Most Powerful SEO Rank Tracking Tool in Market

رصد رتبه‌های سایت در گوگل

با رصدگر قدرتمند سگمنتو می‌توانید رشد سایت را به چشم ببینید و کلماتی که برای شما مخاطب هدفمند می‌سازند را در گوگل مشاهده کنید تا از رتبه‌های خوب و بد سایت و کلمات کلیدی در گوگل مطلع شوید و جلوتر از رقبا حرکت کنید.

Intelligent OnDemand Golden High Value Keyword for U

بهترین کلمات کلیدی برای رقابت در سئو

آیا از سودآوری کلمات کلیدی، کسب رتبه بالا در گوگل برای آن‌ها یا تبدیل‌شدن ترافیک کلمات کلیدی به مشتری شک و تردید دارید؟ چرا از بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی وب فارسی یعنی تحقیق‌یار سگمنتو استفاده نکنید و نتایج درخشان نسازید؟

Get Beyond to Catch Leads and High Conversion Traffic

هدف‌گیری دقیق بازار دلخواه و خیز برای کسب ترافیک مرتبط و پول‌ساز

فراتر از هر گونه استراتژی سئو و محتوا، بدون دانش فنی یا سئو می‌توانید دست به تولید محتوایی بزنید که تماما مشتری شما بوده و در حال جستجو برای محصولات شما یا سایت شما هستند، همین امروز برای آن‌ها سایت خود را آماده کنید با محتوای هدفمند برای کسب ترافیک مرتبط.

چرا بیشتر نفروشید؟ بیشتر از دیروز و بیشتر از رقبا

از همین امروز تصمیم بگیرید فروش سایت‌تان را افزایش دهید

09128605411