فروش و مشتریان بیشتر
از صفحه اول گوگل
با کمک سگمنتو

کدام صفحه از سایت شما حاصل‌خیز و پردرآمد است؟ اگر ترافیک ورودی همان صفحات سایت را با کلمات کلیدی هدفمند و کسب رتبه بالا در صفحه اول گوگل افزایش دهیم شانس فروش محصولات را چندبرابر کرده‌ایم، فقط با سگمنتو امکان‌پذیر است.

بدون دانش فنی، با ابزارهای سگمنتو و افزایش ترافیک سایت، فروش محصولات فروشگاه آنلاین خودتان را از همین امروز مرتبط چندبرابر کنید

رفع اشکالات محتوایی و سئو

از همین امروز سگمنتو می‌تواند ابزار اصلاحات محتوایی سایت و ساختن یک سایت بهتر برای مخاطب باشد، از ایده محتوا تا تولید و انتشار.

استراتژی برنده در سئو و محتوا

اسبی داشته باشید که برای شما بتازد، با خلق یک استراتژی برنده در محتوا و سئو، بهتر از رقبا و بهتر از دیروز خودتان فعالیت کنید.

رسیدن به ترافیک و فروش بیشتر

سگمنتو کمک می‌کند زحمات شما نتیجه بدهد و ترافیک مرتبط و محتوای متمرکز که با سگمنتو تولید می‌شود فروش را بیشتر می‌کند

Get Much More Sales from UR Website Traffic

از تولید محتوا و سئو تا فروش آنلاین

از امروز ابزاری را در اختیار دارید که متفاوت‌تر هر ابزار دیگری در وب فارسی به شما کمک می‌کند روی سایت خودتان سرمایه‌گذاری کنید و درآمد جدید بسازید.

افزایش کلیک مخاطبین هدفمند و کاربران واقعی که تبدیل به مشتری خواهند شد

قدم اول – اتصال سایت به سگمنتو

تنها در چند دقیقه می‌توانید برنامه‌ای عملیاتی برای وضعیت سئو سایت و افزایش ترافیک سایت خودتان در هر حوزه ای که هستید ر دریافت کنید 

قدم دوم – استراتژی سئو و کلمات کلیدی

بعد از ایجاد حساب در سگمنتو، باید کلمات کلیدی خودتان را به در پنل کاربری به سیستم پیشرفته سگمنتو ارائه کنید و کلمات کلیدی خودتان را دریافت کنید.

قدم سوم – فعالیت روی سایت

حالا وقت اجرای رنامه‌ای است که دریافت کرده‌اید، تمرکز روی کلمات کلیدی بدست آمده و تولید محتوای مناسب با کمک ابزارهای سگمنتو با تاپیک ترند و ایده‌ساز محتوا می‌تواند قدم بعدی شما باشد.