همکاری در فروش؛
کسب درآمد نامحدود از بازار بزرگ مشتریان ما

حساب کاربری بسازید

برای همکاری با ما در فروش محصولات سگمنتو و کسب پورسانت از فروش مستقیم حساب‌های مشتریان، باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و آن را فعال نگه دارید.

با لینک خود بازدید کسب کنید

لینک بازاریابی خودتان را در هر کجا که دوست دارید منتشر کنید و از طریق کوکی‌ها ما برایتان تا 30 روز خرید مشتریانِ ارجاعی از لینک‌تان را در لیست کمیشن (کمیسیون) قرار می‌دهیم.

درآمدتان را برداشت کنید

کف برداشت درآمد شما در پنل بازاریابی سگمنتو حداقل 100 هزار تومان است، با ثبت درخواست مستقیما پول به حساب شما واریز می‌شود یا اینکه با به کیف پول شما واریز خواهد شد.

100 میلیون درآمد ماهانه

اگر صاحب رسانه هستید، می‌توانید پرتقاضاترین پلتفرم ایران را به مشتریان و همکاران ارائه کنید و درآمد ماهانه 3رقمی به جیب بزنید، با هزار فروش می‌توانید بیش از 100 میلیون تومان درآمد ایجاد کنید.

28 درصد

تا 28% سهم از هر فروش 889 هزارتومانی معادل 248 هزارتومان

248 میلیون تومان به ازای 1000 فروش

14 درصد

تا 14% سهم از هر فروش 249 هزارتومانی معادل 34 هزارتومان

35 میلیون تومان به ازای 1000 فروش

9 درصد

تا 9% سهم از هر فروش 189 هزارتومانی معادل 17 هزارتومان از هر فروش

17 میلیون تومان به ازای 1000 فروش

5 درصد

تا 5% سهم از هر فروش 79 هزارتومانی معادل

4 میلیون تومان به ازای 1000 فروش

یک ارتباط خوب با یک تماس خوب شروع میشود، پس برای نوشتن داستان هایتان با ما تماس بگیرید تا داستان تان را قدرتمند بنویسید.

021-9169-2582

پرسش‌های رایج

برای یک صاحب رسانه یا کسی که شنوندگانی دارد، مبتنی بر نتایجی که می‌تواند بسازد توانایی فعالیت بعنوان یک شریک در درآمد با سگمنتو یعنی وی به ازای خلق هر نتیجه مشخص پولی توافق‌شده دریافت می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند با تبلیغ سگمنتو، درآمد ایجاد کنند حتی بدون اینکه محصولی داشته باشند.

به ازای معرفی و خلف نتیجه پول دریافت کنید، با چنین رویه‌ای شما همکار و شریک ما بوده و با هدایت هر کاربر به سگمنتو سهمی از پول پرداخت‌شده وی را مستقیما در حساب کاربری خودتان در سگمنتو برداشت کنید. رشد درآمد شما ثابت نمی‌ماند چون مانعی در این مسیر نداریم.

در پنل کاربری پیشرفته خودتان می‌توانید اطلاعات کاملی از کاربران ارجاعی، مشتریان، پلن‌های خریداری‌شده و میزان پورسانت هر خرید مشاهده کنید.

۳۰ روز بعد از خرید هر کاربری که از سمت شما به سگمنتو هدایت شد‌ه‌باشد امکان دریافت وجه ممکن می‌شود. کافیست دکمه برداشت را بزنید تا پول به حساب یا کیف پول‌تان در سگمنتو واریز شود.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن