برای حرفه‌ای‌ها و بزرگان
برای بودن در قله فروش و صدر نتایج

همه امکانات پلن رشد

علاوه بر دسترسی به همه امکانات پلن رشد، به ابزارهایی دسترسی که دارید که فقط در پلن پشرفته در دسترس بوده و متمرکز بر فروش سایت شما هستند. این ابزارها بهترین تصمیم را برای شما مشخص کرده و در افزایش ترافیک هدفمند سایت بیشترین تاثیر را دارند.

متمرکز بر رشد بیزنس شما

امکانات پلن پیشرفته برای رشد چشمگیر فعالیت‌های شما و ایجاد پتانسیل بیشتر در فعالیت‌های سئو و تبلیغات گوگل است. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و بیزنس‌های نوپا که پلن‌های مناسبی برای فروش در نظر دارند، از این پلن بهترین استفاده را می‌برند.

برای مشتریان و فروش بیشتر

امکاناتی که برای فروش بیشتر در این پلن در دسترس شماست شاید یک هزارم هزینه‌های بیزنس شما نباشند اما ممکن است فروش شما را چندبرابر کنند، با ورود به بخش داستان موفقیت مشتریان می‌توانید مسیری که طی کرده‌اند را مطالعه کرده و از نزدیک رشد دیگران را مشاهده کنید.

قدرتمند در رقابت، پیشتاز در بازار

اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، یک لحظه درنگ نکنید، تمام چیزی که نیاز دارید تا بیزنس شما برایتان پول بسازد، اینجاست. متمرکز بر بیزنس و فروش باشید و مبتنی بر مخاطبین فعلی و جذب کاربران هدف گام بردارید، این مسیر با ابزارهای موجود در پلن پیشرفته در دسترس شماست.

پلن پیشرفته

1399 هزارتومان ماهانه

با تخفیف، 889 هزارتومان ماهانه

پلن پیشرفته

1399 هزارتومان ماهانه

با تخفیف، 889 هزارتومان

تخفیف بیشتری بگیرید

پلن پیشرفته را در مدت زمان بیشتر خریداری کنید تا از تخفیف 20درصدی (در مدت سالانه) روی هزینه نهایی بهره‌مند شوید. همچنین برای دسترسی به مقدار بیشتری برای استفاده از امکانات، با ما تماس بگیرید.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن