برای رشد سریع
برای حرکت‌کردن جلوتر از دیگران

همه امکانات پلن اقتصادی

همه امکاناتی که در پلن اقتصادی بوده‌اند را در این پلن نیز در اختیار دارید و علاوه بر آن امکاناتی در این پلن هست که فقط در پلن‌های پیشرفته در اختیار هستند، بنابراین شما به بیشتر امکانات سگمنتو دسترسی دارید

کاهش هزینه + امکانات بیشتر

پلن رشد برای آنهاییست که می‌خواهند پرتاب موفقی را روی سکوی سایت و ترافیک‌شان تجربه کنند. اگر دنبال جهشی در فروش هستید و روی سئو حساب ویژه باز کرده‌اید، این پلن مناسب شماست برای سرمایه‌گذاری.

جهش ترافیک سایت و فروش

برای جهیدن در کسب ترافیک، جلوزدن از رقبای سئو، انفجار بازدید سایت و رشد روزافزون ورودی سایت از گوگل، پلن رشد را تهیه کنید، با افزایش سرعت کار و پیشرفت‌تان، برای کسب‌وکارتان زمان بخرید.

دسترسی به امکانات بیشتر

پلن رشد را تهیه کنید و در ترافیک سایت‌تان جهش کنید، پلن رشد برای سرعت‌گرفتن شما در رقابت سخت بین رقبا طراحی شده و امکاناتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که رتبه‌های بیشتری در صفحه اول کسب کنید.

پلن رشد

349 هزارتومان ماهانه

با تخفیف، 249 هزارتومان

پلن رشد​

349 هزارتومان ماهانه

با تخفیف، 249 هزارتومان

تخفیف بیشتری بگیرید

با خرید پلنی بزرگتر از پلن فعلی، می‌توانید در پرداخت هزینه نهایی تخفیف بگیرید و به امکانات بیشتری برای سئو سایت دسترسی پیدا کنید، در صورتی که بخواهید امکاناتی را با هزینه‌های بسیارپایین تهیه کنید، پلن موردنظرتان را در مدت زمان بیشتر خریداری کنید تا از تخفیف 20درصدی (در مدت سالانه) روی هزینه نهایی بهره‌مند شوید.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن