برای قوی‌ترشدن؛
برای ارزش‌مندی اکوسیستم استارتاپی

خلق ارزش و یگانگی

اینجاییم تا جرقه‌ای بزنیم و شعله‌ای روشن کنیم برای خلق ارزش در این مرز و بوم و فراتر از آن، اگر دوست دارید همراه شوید...

کمک به اکوسیستم

دوست دارید به این فعالیت پویا و سبز، بدمید؟ پس بیایید باشگاهی بسازیم برای قوی‌شدن بیزنس‌های ایرانی برای فعالیتی جهانی.

رشد، نوآوری و توسعه

ماموریت باشگاه دربرگیرنده پرورش مهارت و اندیشه خلاق است برای رشد، برای توسعه تکنولوژی و نوآوری‌ ایرانی...

مشتریانی از یک سیاره

کلاه‌تان را بندازید هوا... اینجا در سگمنتو پلتفرمی توسعه یافته که به بازاریابی درون‌گرا یکبار دیگر جان می‌بخشد، ماموریت ما تبدیل ترس به شجاعت و امید در مسیر قلب ایده‌های تجاری به واقعیت است، می‌خواهیم پروسه معرفی و فروش آنقدر آسان شود که همه دنبال ایده‌هایی برای اجرا باشند و ترسی از بازاریابی نداشته باشند.

عضویت در باشگاه

برای فعالیت در باشگاه، باید کارت عضویت و یا دعوتنامه داشته باشید که دومی را از اعضا و اولی را از خود باشگاه دریافت خواهید کرد

دریافت خدمات

هر عضو باشگاه می‌تواند خدمات دریافت کند، این خدمات بواسطه خرید از سگمنتو و همکاران سگمنتو اتفاق می‌افتد

ارائه خدمات

اگر عضو باشگاه باشید می‌توانید خدمات ارائه کنید و با مشتریان و دیگر بیزنس‌ها به هم‌افزایی بپردازید

پرسش‌های رایج

عضویت در باشگاه برای همه مشتریان سگمنتو در دسترس است و بخاطر همراهی و مشارکت‌هایی که در سگمنتو دارند همیشه امتیازاتی در باشگاه دریافت می‌کنند که تبدیل‌شان به خدمات سگمنتو برای خریدهای درون‌برنامه‌ای یا مجاور با بیزنس‌های همکار سگمنتو از جمله مزایای باشگاه است، بیزنس‌ها اما پس از ارتباط با ما می‌توانند وارد باشگاه شده و به مشتریان ما و خودشان محصولات باشگاه را عرضه کنند. 

باشگاه یعنی حرکتی بسوی حفظ و تعمیق ارتباط بیزنس و مشتری. این ارتباط ارزشمند است و باشگاه تلاشی است برای پرداختن به آن. بنابراین منافع مالی فقط یکی از مزایای باشگاه است. تسهیل دریافت خدمات، امتیازات ویژه پنل کاربری، دسترسی به برنامه‌های آزمایشگاه و… از جمله دیگر مزایای باشگاه است که در خدمت رشد رقابتی بیزنس اعضای باشگاه است.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن