برای همه بیزنس‌های کوچک
برای همه کارآفرینان ایران

همه امکانات پلن پایه

همه امکانات پلن پایه در پلن فعلی نیز در دسترس هستند. پلن پایه سگمنتو برای یک بیزنس به شرطی مناسب است که یا رشد زیادی نخواهید یا بیزنس کوچکی باشید که می‌خواهد بسیار کم‌هزینه آزمون‌خطای انتخاب یک ابزار قدرتمند برای افزایش درآمد سایت را انجام دهد.

کاهش 2برابری هزینه‌ها

پلن اقتصادی، توضیح‌اش را در اسم خودش دارد، پلنی که تا جای ممکن امکانات ارائه‌شده را با کم‌ترین هزینه ممکن در اختیار مشتری قرار می‌دهد، از این روی می‌توانید بیشترین امکانات را در حداقل حالت هزینه در اختیار داشته باشید تا تعادلی بین هزینه‌ها و درآمدها ایجاد کنید.

برای خلق بهترین نتیجه در بازار

شما امکاناتی را در اختیار دارید که باعث افزایش درآمد سایت شما می‌شوند. تقریبا تمام مشتریان سگمنتو تا به امروز، درآمد، سرنخ‌های فروش، مخاطبین کانال و سایت و ایمیل، تعامل کاربران با محتوا و سطح ارتباط برند با مشتری و مخاطب را افزایش داده‌‌اند، چرا شما هم چنین چیزی را تجربه نکنید؟

20% تخفیف + 2برابر کاهش هزینه‌ها

با خرید پلن اقتصادی، نسبت به هزینه پلن پایه، هزینه‌ها را دوبرابر کاهش داده‌اید، تا یک پنجم هزینه کم‌تر پرداخت می‌کنید و به ابزارهای بیشتری نیز دسترسی دارید که در پلن پایه در دسترس کاربران نیست.

پلن اقتصادی

289 هزارتومان ماهانه

14 روز رایگان سپس 189 هزارتومان ماهانه

پلن اقتصادی

289 هزارتومان ماهانه

14 روز رایگان سپس 189 هزارتومان ماهانه

تخفیف بیشتری بگیرید

با خرید پلنی بزرگتر از پلن فعلی، می‌توانید در پرداخت هزینه نهایی تخفیف بگیرید و به امکانات بیشتری برای سئو سایت دسترسی پیدا کنید، در صورتی که بخواهید امکاناتی را با هزینه‌های بسیارپایین تهیه کنید، پلن موردنظرتان را در مدت زمان بیشتر خریداری کنید تا از تخفیف 20درصدی (در مدت سالانه) روی هزینه نهایی بهره‌مند شوید.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن