دوستان بیشتر؛
جمعی بزرگ‌تر با قدرت بیشتر در نوآوری

حساب کاربری بسازید

به یک حساب سگمنتو نیاز دارید. با ایجاد حساب و فعالیت می‌توانید امتیاز جمع کنید.

معرفی کنید

کد معرف خودتان را در هر کجا که دوست دارید منتشر کنید و با دعوت دوستان و ثبت‌نام آن‌ها امتیاز جمع کنید.

امتیاز جمع کنید

امتیازات جمع‌شده شما تبدیل به اعتبار شده و می‌توانید از آن برای خرید در سگمنتو استفاده کنید.

از سگمنتو رایگان استفاده کنید

می‌توانید دوستان‌تان را به سگمنتو دعوت کنید و با جمع امتیازات‌تان در اشتراک سگمنتو تخفیف بگیرید حتی تا 100 درصد. امتیازات را به کیف پول واریز کرده و از آن برای خرید اشتراک، دوره یا باشگاه مشتریان استفاده کنید

اینوایتر مشهور

مشهور کسیه که علاوه بر معروفیت و شناخت، به خبره بودنش نیز میشه پرداخت، اینوایتر مشهور کسیه که دعوتی‌هاش مرز 3000 رو رد کردن

اینوایتر معروف

اینوایتر معروف کاربرانی رو به پلتفرم دعوت کرده و همه بخاطر این همکاری برد-برد با مردم و پلتفرم میشناسنش، اون پاسخ نه از دعوت‌هاش نمی‌شنوه.

اینوایتر استارتر

اینوایتر استارتر تازه 3 رقمی شده و خوب می‌ره جلو، میشه بهش امید داشت 4 رقمی بشه و جایزه بزرگ رو هم بگیره.

اینوایتر جونیور

اینوایتر جونیور انگیزه و اشتیاق زیادی داره و از همین حالا میخواد این مسیر رو جلو بره و از همه سبقت بگیره برای جایزه بزرگ

پرسش‌های رایج

دوستان‌تان را دعوت کنید و به ازای هر ثبت‌نام یک امتیاز دریافت کنید. شما با ثبت‌نام هر دوستی که به اینجا دعوت می‌کنید امتیازاتی کسب می‌کنید که با تبدیل آن‌ها به سکه، تخفیف زیادی در خرید اشتراک سگمنتو و دوره‌های آکادمی دریافت می‌کنید. 

به ازای معرفی و خلف نتیجه پول دریافت کنید، با چنین رویه‌ای شما همکار و شریک ما بوده و با هدایت هر کاربر به سگمنتو سهمی از پول پرداخت‌شده وی را مستقیما در حساب کاربری خودتان در سگمنتو برداشت کنید. رشد درآمد شما ثابت نمی‌ماند چون مانعی در این مسیر نداریم.

در پنل کاربری پیشرفته خودتان می‌توانید اطلاعات کاملی از کاربران ارجاعی، مشتریان، پلن‌های خریداری‌شده و میزان پورسانت هر خرید مشاهده کنید.

۳۰ روز بعد از خرید هر کاربری که از سمت شما به سگمنتو هدایت شد‌ه‌باشد امکان دریافت وجه ممکن می‌شود. کافیست دکمه برداشت را بزنید تا پول به حساب یا کیف پول‌تان در سگمنتو واریز شود.

حسِ اونـــی که 9بــــرابــر بـیـشـتر می‌فروشه چیه؟

با کد تخفیف "استارتر" خودت تجربه‌اش کن